Evet arkadaşlar sizce nasıl birşey yapmalıyım?

Selam arkadaşlar ben kendine bakmayan ama yakışıklı sayılabilecek bir tipim 1.80 boy esmer 80 kilo atletik yapılı biriyim fakat manevi durumlarım nedeni ile okulu bıraktım hiç bir sosyal hayatım yok artık bu durum canımı sıkmaya beni bunalıma sokmaya başladı. Sabah işe akşam spora ordan eve geçiyorum spor salonun da bir kaç arkadaşım var erkekler fakat onlar benden beter özgüven sorunum yok muhabbetim ile cana yakın davranarak karşımdakine kendimi sevdirebiliyorum o yönden problem yok ama asıl mesele yaza kadar bir ortam istiyor olmam en aktif bir ortamı nasıl yaratabilirim nasıl birşeyler yapabilirim önerileriniz nelerdir?

Teşekkürler

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Aktif bir yerlere işe gir.

0|0
    0|0
    • Şu anki işim gayet iyi maddi olsun ortam olsun çok rahatım ama

Erkekler Ne Diyor 1

• Nasıl bir ortam istiyorsun? Öz güven sorunun yokmuş dolayısıyla her hangi bir sorun yaşamadan istediğin ortamı yaparsın =))

0|0
    0|0
    • bir arkadaş çevrem olmaması büyük bir etken kalkıpta yeni tanıştığım biri ile ortam yaratamıyorum haliyle bu çevreye yeni taşındığım için arkadaş ortamım 0

• O halde Gördüğün insanlara hiç sebep yokken günaydın iyi günler merhaba iyi akşamlar selamünaleyküm dersen seninle konuşanlarla muhabbeti ilerletirsen yavaş yavaş ortam yaparsın...

• İnşallah bakalım şu an tek tesellim spor salonu orada çevre edinebilirsem rahatım :)

Yükleniyor...