Türkiye'de artan İslam düşmanlığı- İslamafobi#2 ?

Yakında ramazan gelecek oruç tutucak mübarek aylar olması dolayısıyla bazı kanallar dini yayınlar verecek yılda sadece 1 ay yinede çekemeyen zihinleri kararmış kişiler karalama kampanyalarına başladılar programı yapan kişinin aldığı paraya takmışlar yaw SANANE sen mi veriyon? Adam parayı çalıyor mu yok herkes razı bunlara bişey batıyor bakın siyasi parti vs ne olursa olsun ülkeyi kutuplaştırmayın dinci laik vs bölmeyin sokaga cıkın etrafınıza bakın birbirimizden ne farkımız var en batıdan en doğuya... İnsanlar bu vatanı gorebilmek için her yaz gurbetçilerimiz 2 gunluk yollarda sıkıntılar cekerek ailece geliyorlar bir coğu gitmek istemedn geri dönuyor... Yani yoksa onların bir italya fransa tatili bizim istanbul-izmir yolculuğu kadar kolay.. yine 30 milyon turist yabancı ulkelerden geliyor... birbirimize hakaret ederek değerlerimize inanclarımıza laf atarak bir yere varamayız saygı duymak mecburundayız yoksa bir gun bu patlar iç savas gibi önu alınamaz bu ülke yasanmaz hala gelir o zmn süpheniz olmasın gidecek bir baska vatan olmazz...
Türkiye'de artan İslam düşmanlığı- İslamafobi#2 ?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Şu adama çok taktılar sinir oluyorum ya, Adam işini yapıyor güzel şeyler anlatıyor hala kötülüyorlar.

0|1
    0|0
    • Din düşmanlığı işte baska sebebi yok...

• Kesinlikle öyle

En İyi Erkek Görüşü

• Burada çok vahim bir durum var. Nihat Hatipoğlu bilgili birisidir fakat en önemli özelliği iyi niyetiyle gayretidir. Yani Nihat Hatipoğlu'ndan çok çok daha bilgili ve yetkim alimler vardır. Sanıyorum Nihat Hatipoğlu'nun saflığı ve anlatım şekli çok dokundu birilerine; ki taşlamaya çevirdiler bu işi.

İslam'a olan düşmanlık ise bambaska bir olay. Türkiye'de artık insanlar cumaya gitmiyor, namaz kılmıyor, oruç tutmuyor ve de bunları yapanlara da hor bakıyor. Bunlar sıkıntılı durumlar. Nihat hocaya takmaktansa; kendi hayatlarına dikkat edip biraz daha düzenli yaşasınlar. Herşeyden evvel saygıyı öğrensinler...

0|1
    0|0
    • Efkarlıymışım o zaman demekki; ne dökmüşüm içimi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Dinde zorlama yoktur. İster dünyada pişersin ister ahirette.
    30 snlik makarna reklamında 3 milyon dolar alan ya da program başı 20.000 tl alan esra Erol bu kadar konuşulmuyorken nihat Hatipoğlu konuşuluyor 😂😃
    Ekmeğini çöpten çıkarana iğrenerek bakan halkım, para için soyunana alkış tutuyor. Çok garip doğrusu, çok.
    -Küçük İskender.

0|1
    0|0
    • Helal kardeşş alaborak bir banka reklamında parayı göturdu dingiltere vatandası oldu kimsenin gıkı cıkmadı

• Saçma sapan dizi filmleri izleyip yozlaşıyorlar böyle sonra bizler yobaz oluyoruz 😂😃

• ben saygı duyarım,

beni ilgilendirmiyor o oruç tutmuş , o namaz kılmış..
    ramazan ayında keyfimce dışarda gidip istediğimi yapabiliyorum ben , alkolümü de içebiliyorum sıkıntı olmuyor..

ama kutuplaşmayı da severim ayrıca.

islamfobi gelişiyorsa bu sevindirici bence.

0|0
    0|0
  • amaaaan kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş olay bu işte :)

0|1
    0|0
    • Bunun sonu kötü olur ama toplumun psikolojil sınırı var insanların ne yapmaya çalıştıklarını anlamadıklarını sanıyorlar

• Çifte vatandas mısın?

• yok akraba çok biriyle evlenirim ;) formaliteden :)

• Bak ben de düşünce olarak dindar bir insanım. Ama bu tarz kişilerin ki bunun bir de oğlu çıktı başımıza bunlar İslam'ı para arzusuna dönüştürmüş kişiler. Hadi anladım sen anlatıyon tamam da oğlun ne alaka amk? Padişahlık mı bu babadan oğla geçicek

0|0
    0|0
    • Oğlunu tanımıyorum ilgilenmiyorum ve parayla ilgisi yok belki adam maasının yarısını bağışlıyor...

• Olum sanane baskasinin dininden. Heyallahim degilim musluman sana mi sorucam sana mi kaldi benim dinimi yargilamak. Senin dininde baska goruslere saygi gostermek var ama sende muslumanligi yasamiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...