Dalga mı geçiliyorum?

Ya benim saçlar uzun böyle hafif yana yatık dağınık ve öne doğru kalkık gibi. Yüzüm güzeldir, gittiğim her ortamda yakışıklı olduğum söylenir. Boyumda 183 civarı. Hafif kemiksi ve bebek suratın karışımı bir surat. Daha bugün bir amca gittiğim bir yerde arkadaşlarına yakışıklı çocuk karizmatik filan dedi benle durduk yere muhabbet kurdu konuştukta. Neyse saçımı bunaltıyor filan ama uzatayım dedim eski hali daha iyi tabi ama bunu da beğenirdim yani. Neyse okulda filan bazı arkadaşlar bu saç stilinden dolayı redkit demeye başladı. İşte şapka varmış gibi filan diyolardı. Bugünse arkamda iki tane kız kıkırdamaya başladı beni görünce. Sonra yanıma geldi birisi "Saçların çok güzel dedi" kıkırdayıp gittiler. Laf atılırdı hani kızlar laf atardı. Yakışıklı, tatlı çocuk vs vs... Onlara lafım yokta şu saçların çok güzel diyenler dalga geçer gibi geldi bana.. Siz ne diyosunuz?

Güncellemeler:
kestireyim mi saçı ne yapayım?
Özgüvenim düşüktür bu arada..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Atsaysında görseydik dalga geçilcek neyi varmış

0|0
    0|0
    • eski fotoğrafım var bu sitenin bir üyesiydim zaten.. şu an ki fotoğrafım yok. Bilinen bir üyesi 7 xperlik

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendn begeniyorsan sal gelsin bro.

0|0
    0|0
    • sorunda orda kanka ben başka insanların görüşlerini de kafaya takarım. Özgüvenim düşüktür biraz

• Anlatiyom iste bro kendine gel delürdunmu 😅 neyse Allah kolaylik versin..

• eyvallah :D

Yükleniyor...