Yalniz kaldim. okulda tamamen yalnizim. bu yalnizlik ne zaman nasil biter?

Arkadasim yok birkac kisi bana iftira atti zaten ondan sonra koptuk. Boyle nasil gececek 3 yil daha buradayim.

Güncellemeler:
Off?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok dostunuz, sahte dostunuz olacağına; az dostunuz, öz dostunuz olsun daha iyi. Sağlam uzun vadede devam etme potansiyeliniz olan, sizi seven insanlarla birlikte olmaya çalışın ve unutmayın, sağlam dostluklar fedâkarlık ister.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Malesef öyle karektersiz insanlar oluyor.. iftiraysa yakinda gercek ortaya cikar merak etme.. tabiyki okula sevinerek ve isteyerek gitmek gerekiyor ama okuldaki amacin yanlis arkadas bulup kendini üzmek olmasin..

0|0
    0|0
    • Ya ama cidden yalnizim ve bu duruma nasil dustum diyerek kendime inanamiyorum bu duruma dusmemem lazimdi cok kotuyum ya

• Şöyle soyleyeyim.. Ben bir konu hakkinda konusuyorum ama onlar bunu carpitip soylemedigin seyleri soylemisim gibi yapiyorlar. Mesela dedikodu yapiyorlardi ben aysenin yapisi boyle o biraz sinirli bir kiz konusma tarzi boyle onu boyle kabullenin demistim. Ki bunu onceden kizin kendisine de demistim. Bunlar gidip benim soylediklerimi kiza sanki ben dedikodu yaomisim gibi soyluyorlar bir de nasil konusuyorlarsa artik kiza onceden yuzune soylememe ragmen kiz da tavir aldi bana sirf o kizlarin lafina inanarak.. Allah uzak tutsun oyle tiplerden..

• Ya bunlar cocuksu hareketler kendini hic o seviyeye düsürme bile.. aynen allah uzak tutsun. Emin ol vardir bunda bir hayir, uzak dur öylelerinden. Zaten okul bitince cogu arkadasliklar bitiyo emin ol :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Düzelir aranız biraz zaman gecsin

0|0
    0|0
  • Neden iftira atti

0|0
    0|0
    • Ders notlarim cok iyi o yuzden kiskandilar sacma sapan bir olaydan bana iftira attilar dedikoduyapiyo diye oysaki cidden yapmam yapacak olsam da o kizlarla yapmam yani

• Boşver onları tnisalm mi

• Noldu ki nasıl oldu?

0|0
    0|0
    • Iftira olayi onemli bir sey degil sadece nasil bu kadar yalniz kaldim ben de bilmiyorum bu duruma nasil dustum

• İste bende başka bir konudan yanlizım 4 yıllk arkdaşım beni sattı ve tekim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...