Ailem çok sıkıyor bunaltıyorlar. Ne yapacağım?

21 yaşımdayım ön lisans mezunuyum Şu an işsizim bundan önce tek bir yerde çalıştım ordaki arkadaşlarımla dışarı çıkacağım zaman hep bir olay yaşıyoruz ailemle. Hep evde oturmamı istiyorlar her yere onlarla gitmemi istiyorlar. Dışarı çıkmadan önce ya da eve gelince hep bir laf sokmalar. Ne yapacağımı bilmiyorum bunaldm artık

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Prenses ama sonuçta bir kızsın biliyorsun Türkiye ortamını her gün kadına tecavüz, saldırı, kaçırma her şey var. Ailen bunlardan endişeleniyor olabilir ama gündüz kalabalık yerlerde olman şartıyla izin verirler sanırım..:)

0|0
    0|0
    • arkadaşlarımı tanıyorlar fazla çevrem yok zaten. ayrıca evli sevgilileri olan kişiler etrafımdakiler.

• Ya sakın yanlış anlama sende haklısın bu konuda gençsin kanın kaynıyor ve bu yaşları yaşamak istiyorsun bizim gibi onlara güven verebilirsen dürüst olursan izin verirler ya o kadarda sert olmazlar sanırım...:(

En İyi Kız Görüşü

• işin zor, benimkiler de biraz öyleydi ama onlara bunun benim hayatım olduğunu, siz her ne kadar benim için korkup üzülsenizde hayatım hakkında kararları benim alabileceğimi ve sonucuna benim katlanabileceğimi kabul ettirdim. Biraz zor oldu ama oldu yani sende otur konuş belki yarar :)

1|0
    0|0
    • iletişim kuramıyoruz ve tek çocuğum :(

• bu aralar ben de evde tekim o yüzden hep üzerime düşüyolar 6 ay önce büyük patlama oldu biliyorum yanlış ama özgürlüğüm benim en hassas noktam bağırdım onlara beni kısıtlayarak elinize ne geçiyor dedim sonra sakinleşip onlarla mantıklı konuşmaya başladım yaşlanıcaksınız dedim ne abimden ne de başkabirinden fayda var bir ömrü berabe geçiricez böyle hiçbir yere varamayız elinde sonunda maaşımı alıcam aldığım vakit size sırtımı dönmemi mi bekliyorsunuz dedim siz ne kadar kendinizden taviz verirseniz ben de o kadar taviz veririm dedim siz beni bir birey olarak görmedikçe benim kararlarıma saygı duymadıkça beni kısıtlamaya devam ettiğiniz müddetçe işimiz yokuşu sürülüyor, ben de biliyorum etraf it kopuk dolu dedim neyse böyle bağırış çağırıştan sonra anca iletişim kurabildik umarım sende bir şekilde derdini anlatıp bir çözüm yolu bulabilirsin bağırış çağırışımı ergence gelebilir ama inan bana ergenlikten değil cidden ağır bir kısıtlama vardı

Erkekler Ne Diyor 2

• Evden uzak durman iyi olur iyi bir eş bul

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• dayanmalısın sadece

0|0
    0|0
  • Bir an önce evlen kocanla gez bence

0|0
    0|0
    • 1 yıllık ilişkim var istemeye geldiler onu da kabul etmediler. onların istediği birisiyle evlenmemi istiolar

• O nasıl aile.. sevdiğin le evlen

• şu an işin var mı?

0|0
    0|0
    • şu an da işsizim. kpss ye hazırlanıyorum

• kpss ye hazırlan inş istediğin puanı alırsın eğer alamazsanda vazgeçme gerekirse üniversite sınavına hazırlan artık internette de bir sürü video var düzgünce oku sonra git mesleğini yapmaya başla. Devlete geçersen zaten seni başka yere verirler sonra sende kaldığın yerden devam eders, n emin ol çoğumuzun hayatı böyle ve evden çıkmayı bekliyoruz

Yükleniyor...