Dunyanin en zengin 20 kadini ya eslerinden ya da babalarindan kalan servetle zenginlesmisler. bunu neye bagliyosunuz?

Sadece 17. Siradaki kadin kendi calisarak zengin olmus.

1|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bu zamanda çalışarak Mercedes bıle alınamıyorken onca mal varlığının dayandaıgı bır 'mal' vardır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Öncelikle bir miktar güvence olsun ki çeşitli işler yaparak bunu katlayabilesin. Sıfır dan zengin olmak erkek için de kadın içinde zordur.

0|1
    0|0
  • şöyle bir babamız yok ki zengin olalım. ben buraya bağladım vallahi :D

1|1
    0|0
  • Aileden gecmisten gelmesi muhtemel zira çalışarak zengin olmak mümkün değil ya hırsız olmak gerekir ya da kolunun uzun olması...

1|1
    0|0
  • Kadınlar daha az hırsızmış bunu çıkardım. Illegal yollara başvurmuyorlarmış demek ki.

0|1
    0|0
  • bağlıcak biyer bulamadım :D

0|1
    0|0
  • Akıllı kadınlarmış :)

0|1
    0|0
  • Doğrudur benimde sahip olduklarım miras yoluyla

0|2
    0|0
  • Ben o listeye giremem bile, 17 de vardir bir rusvet bisey :D

0|1
    0|0
  • Bahtları açıkmis,, ne diyelimmm

0|1
    0|0
  • Çoğu kadına tek başlarına da olsa bir şeyler yapabilmeyi öğretmek gerek :) :)

0|1
    0|0
  • Ben 17. kadını takdir ediyorum. Diğerlerini de kurnaz ve mantıklı buluyorum.

0|1
    0|0
  • Birinden kısıp diğerine yediren mal_adamlar hiç ölmesin

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunun şaşılacak bir tarafı yok. Günümüz erkeklerin en zenginleri de geçmişlerinden gelen aile servetleriyle varlar genelde...

0|1
    0|0
  • Sülaleden şanslılar. Ama esas uyuz olduklarım her şey bala göte olmuşken kendisinin servetin oluşumunda zerre emeği yokken bütün bu mal varlığını sanki kendisi çabalayıp elde etmişçesine bir tavır takınan kev* şelere çok uyuz oluyorum...

0|1
    0|0
  • Şaşırmadım

0|1
    0|0
  • günümüz erkeklerin en zenginleri de geçmişlerinden gelen aile servetleriyle varlar

0|1
    0|0
  • Baska nasil olabilirdi ki :)

0|1
    0|0
  • Asla bağlanmayacak yerlerine bağlıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...