Ben napacagim, kotu birimiyim bu kadar?

Kiz meslekten kavga oluyor surekli diye ozel liseye gectim. Burada cok eski bir arkadasim ile karsilastik. O kimseyle konusmadigi icin onun disina cikamadim ve okulda sadece onunla ve en yakin erkek arkasasim ile arkadaslik yaptim. Hep onun cevresinde dondum. Ne isterse o. Sosyal fobisi oldugu icin surekli ben gidip geliyorum, her seyini yapmaya calisiyorum ve hep yanindayim. Beni surekli eziyor. Onun hafif kilosu var, bende de var ama ben bunu kabullendim ve abim oldugu icin diyemiyorlar. Onunla en yakin arkadasim dalga geciyor mesela. ucumuz gülüyoruz. Ciddi yapmiyor cunku. Ilk bana gülüyorum diye herkesin icinde azar cekti. Gulmeyi biraktim ama halen gülüyor kendisi. Sonra idareye sikayet etti dalga geceni ki biz 3lüydik. ben ikisiylede konuşmaya devam ettiğim için benimle konusmadi hatta haberim yok her yerden silmisti. Sonra baristik, gelip barismak istedi. Sonra dalga gecen ile de baristilar. Bu sefer tekrar olay oldu ben tarafsız kaldığım icin benimle tekrar konuşmayı kesti. Geçenlerde bana gelip herkesin içinde "aşağılık, boş insan. Ortam yapmak icin sevgili ayarlayan" diyor herkesin icinde. Sevgili ayarlayan demesi en yakınım zaten diger arkadasimdan hoslaniyor ve bunu bana anlatıyor. Bu olay. Hiçbir şekildedir cevap vermedim. Çünkü saygısız. Hep bir bakis atmalar, derslerde laf etmeler. Hicbirine bakmiyorum. Cuma günü yine olay çıkardı ve yine bana sınıfın içinde sataştı aynı şekilde ve yine herkes şahit cevap vermedim. Sadece saygılı konuşursa cevap veririm. Sonrasinda bana arkadaşından tehdit ettiiryor. Kzi bana gelip sen yav. saksin sen karaktersizsin. Kiz meslekli kezban diyor. Ki benim kız meslekten geldigime kimse inanamamisti. Neyse bugun okula gelecekti ben hocaya söyledim hoca almamış kızı. Benlik hiçbjr sey yok. Arkamdan kiz meslekli diye dalga geçmiş ve guzelligimden, tarzimdan en cok hayran olan oydu.

Arkadaslar ben napmaliyim? Görmezden gelicem ama hassas noktama basarsa sinir kontrolsüzlügü var ve cok kotu olur. Napmaliyim?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dinleme kale alma bile , ilginc biri anlttgna gore?, Allaha havalecet gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...