Kadınlar mı daha şeytan yoksa şeytanlar mı?

Bir kez de siz melek olun en azından görüntüde ;)

Kadınlar mı daha şeytan yoksa şeytanlar mı?? Detayda.. :)..  ???

Güncellemeler:
Bir arkadaşım "şeytanla yarışmayı ne zaman bırakacaksın? " dedi bu sabah.. fikir sahibi kendisidir.. "yarışmıyoruz ekip işi bu "dedim.. espridir lütfen ciddiye almayalım.. :)

0|5
13|54

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar harbi şeytan ya alttan girip üstten çıkıp haklı oluyorlar kafalarında ki planların hızına kimse yetişemez

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 53

• Siz bu fotoğrafı paylaştığınızda erkeklere "şeytansever" demek istemiş oluyorsunuz :)

Bir kez de biz erkeklere torpil geçmişsiniz. Allah razı olsun deriz biz de. Yılda bir gün sevindirdiniz bizleri. Hahaha.

Şeytanlığın kadını erkeği olmaz. Bu tür ayrımlardan hoşlanmıyorum. İnsan kelimesini kullanmalıyız. Kötülük erkek veya kadın ayrımı yapmıyor.

1|1
    0|0
    • Tamamen espri bildiğiniz gibi..

• Ah bir bilseniz ne neşeliyim bu sabah :) ama o kadar üzülecek şey var ki.. sürekli onları düşünmek hayattan soğutur.. :) teşekkür ederim..

• Tatsızlıklar ve sorunlar için üzgünüm. Umarım üstesinden gelemeyeceğiniz bir derdiniz olmaz.
      Her şey gönlünüzce olsun.

• Artık özgürmüş adam. Dünyada neler olup bittiğini görmek, nelerin değiştiğini öğrenmek için sabırsızlanıyormuş. Şişeyi karısına teslim etmiş, ona iyi sahip olmasını söylemiş ve dışarıya çıkmış.

Kadıncağız şeytanı çok merak ediyormuş. Ve merakına yenilip şişenin ağzını açıvermiş.

Açar açmaz da şeytan şişeden fırlayıp çıkmış ve gülmeye başlamış. "Merakına engel olamadın ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın" diye alay etmiş kadınla. "Yok canım" demiş kadın. "Sen hiç o şişenin içinde olmadın ki". "Nasıl olur?" diye haykırmış şeytan. "Sen de gördün. Şişeden çıktım ben!" "Hiç o şişenin içinde değildin, inanmıyorum buna. Nasıl küçücük şişeye girebilirsin ki?" Kafası atmış şeytanın. "Gireyim de gör!" demiş ve yeniden şişenin içine girivermiş.

2|0
    0|0
  • Belki biz seytan seviyoruz nolmus :)

1|0
    0|0
  • şeytanlıkta erkekler amatör ligde kalır, kadınlar Avrupa Şampiyonlar ligi :)

1|2
    0|0
  • Eğer melek olsaydım, tüm aynaları melek resmi ile donatırdım. Şeytanların tek zaafı, güzel görünmek. :)

1|0
    0|0
  • Şeytana sormuşlar kadınların kaç bacağı var diye
    Valla bende orasını çözemedim demiş

1|0
    0|0
  • Transeksüeellr çok şeytan çok :D

1|0
    0|0
  • şeytan biraz daha masum gibi. d

1|1
    0|0
  • Şeytanla bir kadını çuvalın içine koymuşlar şeytan kadına napacak diye ağzını kapatmışlar bir süre sonra garip garip sesler gelmeye başlamış çuvalın ağzını açmışlar şeytan çıkıp yalvarmış nolursunuz beni bundan aynı yere koymayın yalvarıyorum bundan baş edemiyorum demiş yani kadınlar ne kdr şeytan sen düşün !

1|0
    0|0
  • cehennemin kapısında bekleyen zebaniler kadının geldiğini görünce hemen düğmelerini iliklemiş... hoşgeldin PATRON demişler... artık buradan ana fikri çıkar :)

1|0
    0|0
  • Kadın ölür cehennemin kapıları ardına kadar açılır. Şeytan önünü ilikler ve yerler kadar eğilir "hoşgeldiniz üstadım"

1|0
    0|0
  • Buyuk itiraf 😊

1|0
    0|0
  • Şeytanlar kadınlar sevgi dolu iyi kapli

1|0
    0|0
  • "şeytan, kadınlardan şeytanlık öğrenmeli" derim her zaman..

1|0
    0|0
  • insanlar ayna gibidir ne görüyorsan kendinden görüyorsun şeytan görüyorsan şeytan sensin melek görüyorsan melek sensin kim neye talip ise onla muamele olunur

1|0
    0|0
  • Kadınlar şeytanı suya götürür susuz getirir...

1|1
    0|0
  • Kadınlar tabi

1|0
    0|0
  • Bu soruyu bayan Bile soruyorsa ne diyelim yani

1|0
    0|0
  • Kadınlar tabiki 😊

1|0
    0|0
  • Yaşım itibariyle kendimi yaklaşık 7 8 senedir biliyorum. Ama ben kadından daha şeytan olan birini görmedim bilmiyorum maalesef.

1|0
    0|0
  • mükemmel bir soru gerçekten ama cevap belli ((:

1|0
    0|0
  • Goreceli asdf

1|0
    0|0
  • Kadına göre değişir, kadın var vezir eder, kadın var rezil eder, hepsini aynı kefeye koymamak lazım..

1|0
    0|0
  • Kadın = Şeytandır :D

1|0
    0|0
  • şeytan neki halt etmiş kadın yanında

1|0
    0|0
  • Onu bilmem ama ben meleğim o kesin :D

1|0
    0|0
  • sağ twix sol twix

1|0
    0|0
  • Kadınlara şeytan denmez, şaka bile olsa. Annelere hakaret olur bu. Hangi şeytan annelik kadar güzel bir vasıfla vasıflanabilir?

1|0
    0|0
    • Beni anladığınızı umuyorum, zira ben sizi anladım..

• Anladım tabii, her açıdan değerlendirmeye aldım sorunuzu. O yüzden yine de doğru bulmuyorum.

• Keşke şeytan olsalar:)

1|0
    0|0
  • Ben insanim gerisini bilemem. :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 12

• koddinlarr guldirr ma ciceehtirr seytan degildir :D

1|1
    0|0
  • Zor soru

1|1
    0|0
  • bizi geçmeleri mümkün görünmüyor :)

1|1
    0|0
  • Tabiki de kadınlar 😈

1|1
    0|0
  • Şeytanızda şeytan kadar değil

1|0
    0|0
  • Seytan kadini gorunce demiski "e ben simdi ne is yapacağım"

1|1
    0|0
  • Kadınlar daha şeytan, demek ki şeytan da bir kadın kafamda deli sorular

1|2
    0|0
  • Kadınlar daha şeytan 😏

1|0
    0|0
  • Bazen kadın, bazen erkek, bazen kadın.. Yoldan çıkarma kabiliyetine bağlı.. Ve bu potansiyel kadında daha fazla gibi..

0|1
    0|0
    • bazen kadın bazen erkek bazen kadın , iki kadın bır erkek ve gorunuyor kı sonuç kadın ((:

• Tabiki kadinlar zemheri havada adami yakar.

• Ahahhaha aynen canım :)

• kadınlar daha şeytan

1|1
    0|0
  • Kadınlar şeytanların yanında hiç.

1|0
    0|0
  • karılar

1|0
    0|0
Yükleniyor...