Bu kızlar neden boyle?

ben galiba biraz eski kafalı kalmısım. Ne biliyim kadın diyince aklıma naif, agır, cool, yuruyusu ile oturusu ile hayranlık uyandıran , bakımlı insan geliyor aklıma. Ama bu siteye baktıgımda cok değişik insanlar görüyorum.2 ye ayrılıyorlar. birinci grup dünyada tek vajinanın kendinde oldugunu sananlar. ikinci grup ise tam tersi erkeklere yazıyorlar, soruların altında laf atıyorlar, memelerini koyuyorlar :( gercekten üzücü.. Neden böyle oldu?

1|2
6|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• insanlar birbirleriyel uğraşmaktan psikolojileri bozulmuş ondan. kimse rahat durmuyor. 15 yaşındakinin bile elinde telefon efecan ne yapmış ona bakıyor. olum git oku hayatına çeki düzen ver top oyna spora git ben onlar yaşındayken abimle bilim teknik dergileri okudum la

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ahlak kavramı çöktü... Konu bakir Bakire kavramı değil. Ancak ahlaksız insan her türlü pisliği yapar.

2|0
    0|0
  • Bahsettiğin kadınları hakedecek beyefendi kaldımı sence yeterince? bir erkek olarak söylüyosam düşün yani :/

1|0
    0|0
  • salla gitsin

1|0
    0|0
  • devir değişti

1|0
    0|0
  • O iki grup da aynı aslında.

1|0
    0|0
  • Karakter, kisilik ve egitim meselesi...

1|0
    0|0
  • internet bu hale getirdi.

1|0
    0|0
  • Böyle düşünen biri var mıydı bu sitede ya? Kesinlikle arkadaş olmalıyız sana katılıyorum

1|0
    0|0
  • öyle öyle

1|0
    0|0
  • elektornik aletler becerdi,

1|0
    0|0
  • Herkes dilediği hayatı yaşamakta özgürdür. Sen doğru bildiğin yolda devam et onlarda kendi doğru bildikleri yolda devam etsin. Nasıl olsa yanlış yapanı zamanı gelince hayat terbiye eder ve gerçekleri öğretir.

1|0
    0|0
  • Batililasma yuzunden oldu bunlar.

1|0
    0|0
  • merak etme sen hepsini yola getircem :)

1|0
    0|0
  • İnsanlar istedikleri kişi olmakta özgür. Neden herkes senin gibi toplumsal kalıplara girip robot olsun?

0|0
    0|0
  • hepsi kadın değil

0|0
    0|0
  • sen hangisi

0|0
    0|0
  • senin neslin tükenmemişmiydi ya :)

0|0
    0|0
  • reel bunlar artık sen nerdesin artık :)

0|0
    0|0
  • devir boq devri kızlar kızlını bilmez erkekler erkeligini ayıp denen bişey kalmamış

0|0
    0|0
  • sanal alem olduğundan öyle oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Azmis millet anam

1|0
    0|0
    • aynen, hepsinde vibrator var artık

• Yeni nesil çok şiddetli geliyo kanki

1|0