Bazı kızların feminist ayağına yatmasına gıcık oluyor musunuz?

Ben de feministliğe olumlu yaklaşıyorum ama bazı kızları sırf yediği naneleri haklı meşrulaştırmak için feminist ayağına yatmasını sevmiyorum. Normalde kadın haklarını savunmayan bu kızlar nedense adları çıktığında feminist oluyor.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Feminizm ihtiyaçları olduğunda kullandıkları bir zırh gibi.

0|0
    0|0
  • 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼 doğru tespit

1|0
    0|0
  • Aklın güzelliği dil ile, dilin güzelliği söz ile, kişinin güzelliği yüz ile, yüzün güzelliği göz ile belli olur!

0|0
    0|0
  • yediği haltlar derken?

1|0
    0|0
    • Hergün ayrı bir erkekleyken feministlere kezban diyen bu kızlar, o erkekler ve toplum tarafından dışlanınca feminist oluyor

• Ben o kızları korumam şahsen. Bu tip kadınlar, eğitim hakkı, çalışm hakkı vs. geldimi hiç destek olmazlar ama cinsel hakları korumaya geldi mi bize sığınırlar. Kadın haklarını değilde cinsellik hakkıni korumaya çalışan kadının abaza bir heriften farki yoktur. O gün yedikleri hurmalar bir tarafları tırmalasın bana ne sonra bize sığınmasınlar

• sana sığınan yok zaten. kadın haklarının her konuda savunulması gerektiği konusunda haklısın ama cinsel hakları savunmaları bile hiç yoktan iyidir.

• Bazilari feministligin cilkini cikariyo kadinlardan sogutuyo resmen

0|0
    0|0
  • ya salla gitsin bir feminizst öteki bilmem ne bir tana adam olayım diyen yok doğru düzgün

0|0
    0|0
  • Olmuyorum pek.

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşmam bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl mesela anlatasana biraz

0|0
    0|0
    • Hani bazı peynirleşmiş kızlar, zamanında feministlerle kezban diye dalga geçerler ama toplumda adları çıktı mı feminist olurlar.

• u tip kadınlar, eğitim hakkı, çalışm hakkı vs. geldimi hiç destek olmazlar ama cinsel hakları korumaya geldi mi bize sığınırlar. Kadın haklarını değilde cinsellik hakkıni korumaya çalışan kadının abaza bir heriften farki yoktur.

• Sonra bu tip kızlar yüzünden her kadın öyleymiş gibi davranıliyor

Yükleniyor...