Ateist insanların çoğu (hepsi değil❗️) neden benciller?

Ateist insanların çoğu (hepsi değil❗️) neden benciller? Kimse kusura bakmasın ama gözlemlediğim bu. Üstlerinde nedensiz bir bencillik, sinir harbi, hep bir kanıtlama çabası, her şeyde (sanatta dahil.) mantık arayışı. Neden böyleler.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Muslumanlarda da bencil bol
    Not. Inancliyim ateist degilim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Ateistim, cevremdekilerini bazen kendimden daha fazla düsünürüm.
    Bencilligin Ateizme bagli oldugunu sanmiyorum.

Kanitlama cabasi ve Mantik konusuna gelirsek. Bende öyleyim dürüst olursak.
    Mantik disi seyler ile ugrasmam, söyledir böyledir, asilsiz belgesiz kafadan uydurma seylerlede ugrasmam.

Ben birsey diyersem bu arastirilmis, belgesi olan üstünde istatikler yapilmis seylerdir. Elimde hicbirsey olmadan su böyledir bu böyledir diye konusmam ben.

Karsimdaki ortaya iddalar hatip, asilsiz belgesiz, mantigi birak akil disi seyler ile gelirse bu beni sinir eder evet.

0|0
    0|0
    • Her şey belli bir mantığa uymaz ama. Sanat mesela?

• Sanat ile pek aram olmadigi icin birsey diyemeyecegim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hepsi ergen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ateist değilim.

herhangi bir din veya inanç & felsefem yok, kısaca hiç bir şeyim.

ama saydıklarının arasından ; bencil ve her şeyde mantık arayan
    biriyim :DD

0|0
    0|0
  • yerin ve göğü yaratan rabbini unutmak
    bencillik ve gururdan olsa gerek

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/MwhTTVfLb2k

Bunu eleştir bencillik yapmadığını bilsin ki oda bencil davranmasin

0|0
    0|0
  • Müslümanın bile aklına her türlü kötü düşünce ve fikir geliyor... insan ateist se şeytan bile artık ona musallat olmaz... gerek duymaz yani... Müslümanların aklını karıştırmaya çalışır...

0|0
    0|0
  • Dinsizden medet umman hata ne bekliyon ki

0|0
    0|0
  • Aklı başında ateist olupta bencil olacanına hiç rastlamadım sanırım havalı olduğuna inanan bencil kesime denk gelmişsin üstelik mantığı heryerde aramalı insan bu güzel bişey.

0|0
    0|0
    • *olduğuna inanan liseli kesime denk gelmişsin.

• Hayır aramamalı. Sanatta mantık aranmaz mesela. Sanat güzel olana yönelir belli noktalarda. Mantık bazı kararlarda, felsefede matematikte aranır. Aksi taktirde çevremdeki bu insanların her sanat eserine her söze mantıklı ya da mantıksız demeleri katlanılır bir şey değil.

• ateisti anlarımda inanclılar niye oyle

0|0
    0|0
  • Haklisin hosgoru nerdeyse sıfir

0|0
    0|0
  • Valla ben ateistim ve senin dediğin şey emin ol müslüman geçinen insanlarda fazlasıyla var aynı şeyi müslümanlar için düşünüyorum dinde zorlama yok hoş hörü dini derler ben daha ateist olduğum için hoş görü gösteren görmedim be kardeşim

0|0
    0|0
    • Ben gösteriyorum. Göstermeyenlerin sorunu o. Ateist arkadaşlarım çok duygusuz. Acımasız insanlar.

• Valla kardeş sen ergenlere denk gelmişsin onlar gerçek ateist değil sadece havalı gözükmeye çalışanlar emin ol gerçek araştırıp ateist olanlar gerçekten yardım sever iyi insanlar ve hepte karşıma en iyileri çıktı senin ortamda sorun var

Yükleniyor...