Dünyaya mı tapıyorsunuz yoksa Allah'a mı?

Bu soruyu cevaplarken şunu bir düşünün. Azrail gelse dese ki cennet karşılığında canını almaya geldim burada mı kalmak istersin yoksa canını alıp cennete mi gitmek istersin. İyi düşünüp öyle karar verir olur mu?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Allaha inanıyorum allah-u ekber (allah birdir)
    2. azrail geldiğinde Sayet böyle bir secenek sunacağini sanmıyorum o bir ölüm meleği onun görevi canını almak..
    3. Cennet veya cehenneme götürmek onun görevi değil..
    4. bunlara nazaran eğer ki öyle birşey olursa "zaten gözüm yok dünya da, son giyeceğim cul kefen" demekten başka çare yok cennet tercihim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kalmak istemem

0|0
    0|0
  • Tabii ki cennete giderim de
    Şu anda işler böyle değil. Dünya aşkı var maalesef

0|0
    0|0
    • Kopamiyoruz dünyadan ya anne baba ya es çocuk ya da başka bırakmayacağın şeyler muhakkak çıkıyor dimi

• Hiç birşeye tapmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dünya'ya tapmiyorum, calisiyorum ve kazaniyorum Helalinden iki cocuk yetistiriyorum.

Allah'a tapmiyorum secde ediyorum.

0|0
    0|0
  • niye sonra alsan cehenneme mi gideceğim diye sorarım?
    evet derse Allah mısın ulan benim adım bomba soyadım ölüm ulan diye bağırırım :D

0|0
    0|0
  • Bu nasi soru allah seni affeder ınşallah dünyayı her şeyi yaratan tek kişi yüce allahimizdir

0|0
    0|0
  • dünyadan nefret ediyom :D

0|0
    0|0
  • tabiki Allah a

0|1
    0|0
    • Dünyadan vazgecebilecekmisin o an o dk

• dünyaya zaten Allah için geldim , çok mutluyum , çoğu insandan rahat ve güzel bir hayatım var ama ölmüyorsam sırf Alllah a iman ettiğim den ve bu görevi en azından kendim ölmemek için ecelimle ölim diye yaşıyorum

yoksa çoktan ölüp ; Allahım sana geldim derdim :D ama Rabbimiz bunu kabul etmiyor. ya Rab verdiğin her şeye sonsuz şükürler olsun

Yükleniyor...