Okulda sıkılıyorum?

arkadaşlar ben okulda sıkılın ve bunalan biriyim. hocalar olsun , öğrenciler olsun hepsinden nefret ediyorum.. çekingen , kafasını sıraya koyan uyumaya çalışan tiplerdenim. yalnız takılırım. ama cidden bunalıp sıkılıyorum :( sizce nasıl eğlenilir ( arkadaşsız ) ? nasıl sıkılmaktan kurtulurum? ne yapmalıyım?

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bendensin... yapacak bir şey yok...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim gibisin 😂

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kıyamam

Yaş kaç 15 mi

1|0
    0|0
  • Tuvalete git kapilara cikolata sur, aynalara cikolata sur findikli

1|0
    0|0
  • Müzik dinle en iyi çözüm.

1|0
    0|0
  • salla gitsin

1|0
    0|0
  • Arkadaş yaparak

1|0
    0|0
  • Teknolojiden uzak durursan normallesirsin

1|0
    0|0
  • sıkılıyorumdan nefret ediyom :D

1|0
    0|0
  • tanışalım istersen benziyoruz

1|0
    0|0
  • Naparsan yap karisanmi var istersen çık otobana bize ne hayatını renklendir

1|0
    0|0
  • Valla bende öyleydim lisede olsun dersanede olsun liseyide her sene devamsızlığım raporlar hariç 19.5 gün olurdu. Baya büyük bir sıkıntı bu söyleyim ben sana. Kesinlikle bir psikologa git kendini aşmanda yardımcı olurlar.(bizi övmek gibi olmasın ama :D zeki insanların öz eleştirileri yüksek olduğundan ve aykırı olduklarından dolayı genelde yalnız kalırlar. bkz:ben :D )

2|0
    0|0
    • aşırı derecede çekingen değilim ya :D

• bende değilim, hatta çok uyumlu derler bana arkadaşlarım hocalarım (hocalar bazen içine kapanık diyebiliyoda arklar hiç öyle düşünmez. Bunu diyen hocalarda sevmediğim, soru sorunca kestirip attığım konuşmadığım hocalar zaten) ya ortamındaki arkadaşların kötü olabilir yani oturup selfi çekip duran tipler olabilir veya özgüven eksikliğin olabilir. Sorunun her ne olursa olsun üstüne git. bir psikologa görün derim ben ne kaybetcenki?

• O sıkılganlık geçmiyo söyleyim ben sana dersaneye 2 ay gitmedim arkilerle oturup hesapladık liseyi 3.5 senede bitirdim nerdeyse :D yarım dönem ful kaçmışım herkes niye gelmiyon diye soruyo anasını satıyım millet eğleniyo ben anlamıyorum arkadaş hiç bişey herkes boktan bir espiriye gülüyor ben safsaf bakıyorum bu sefer bana salak muamelesi yaptıkları oluyo bazılarının :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...