Kapat

Ben normalmiyim?

Anlatıcaklarım gerçek

Ben dinsizim
Namaz oruç ibadet yok abdest almayı bilmem
Allaha inanarım ama
Ben dindar erkeklerden hoşlanıyorum
Namaz kılsın günde 5 vakit
kuran okusun evlendigimizde ilişkiye girmeden önce şükür namazı kılsın hep
Ama kapanmam için zorlamasın
Namaz kıl vs demesin karışmasın
Ben böyle dinsizken
Dinine düşkün birini aramam normalmi

0|2
20|55

En İyi Erkek Görüşü

• Yok iyi bende Dindar bir insanım ama tesettürlü bir kız arıyorum bana sabah namazında eşlik edecek beni dine teşvik edecek çocuklarıma güzel annelik yapacak bana sadakat durustce davranan evlilikte bile tartışmaya inat etmeyip benden önce tamam hayatım özür dilerim diye söyleyip kocasını kendisine bağlamak için her yolu deneyen bir kız istiyorum ona bağlı kalacağım ahiretlik bir kız bende bu şekilde arıyorum :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ınsanlar degısık tabıkı. o adam senın dınle ılişigin yoksa evlılıgı dusunmez senınle cunku ayetle haram bu.

1|0
    0|0
    • yeni bir ayet mi uydurdunuz hanımefendi! Nerede geçiyor bu dınle ılişigin yoksa evlılıgı dusunmez Ayeti?

• Ben allaha inanıyorum sadece ibadetlerimi yapmıyorum ama ibadetlerini yapan birini istiyorum
      Bana karışmasın ibadet için O beni böyle istermi onu sordum

• tamam ben sana bısı demedım zaten ortayı karıstırdı bırılerı.

Erkekler Ne Diyor 54

• Bu diyoki hem ayranım dökülmesin hemde dötüm ellenmesin :D

0|3
    0|0
  • Sen korkuyorsun, bir secde etsen Allaha, birdaha o anlin kalkmaz yerden..

2|0
    0|0
  • İbadetlerini yerine getiremiyorsun ama, itikadın sağlam. Yani Böyle biri çıksa karşına Yavaş yavaş kalbini ısındırarak yapsa çok mutlu ve huzurlu bir evliliğiniz olur.

1|0
    0|0
  • yanlış yoldasın ve bunun farkındasın , içindeki ses seni doğruya çekmeye çalışıyor buda içinde iman kırıntısının olduğunu gösterir , belki bu adam senin dönüş yapmana vesile olacak ve hayatını düzene koyacak

1|0
    0|0
  • Çok normal içindeki Allah korkusunun nefis ile savaşından kaynaklı Yani beden Rabbini bilmez ama ruh Allah (c. c.) korkar çünkü ruh yaradanı bilir. Kendine dinsiz deme. Her ilişkiden önce şükür namazı kılınmaz sadece gerdek gecesinde kılınır.

1|0
    0|0
  • Belki onu ibadet ederken sende ibadete başlarsın öyle biri senin için daha iyidir Allah nasip eder inşallah düzelirsin sende

1|0
    0|0
  • istemeni anliyorum. normal anormal tartisilir kime gore neye gore o isler bos isler takmamak lazim kafaya saksiyi daha guzel seylere calistirmak lazim

0|0
    0|0
  • Ben de dinsizim. Ama bir fark var. Allaha da inanmiyorum. Seninkisi biraz. Her halti yiyip de basi ortulu dindar kiz arayan erkeklere benzemis. :)

1|0
    0|0
  • Umarım bahsettiğin gibi biri ile evlenirsin.

1|0
    0|0
  • Eee sana bir örnek şart ki Rabbim kalbine versin o aşkı

1|0
    0|0
  • Normal değil sanki:) namazima karismasin diyorsun. Daha ne olsun:) koçan değilmiş karisir:)

0|0
    0|0
  • Senin erlerinde benim :) dindar bayanlar hoşuma gidiyor ve seksi geliyor -)

0|0
    0|0
  • bence kendine su soruyu sor.. bu kriterlerdeki bir erkek, benimle birlikte olmak ister mi diye.. cevabin hayir ise, o zaman su soruyu sor, o erkek ben nasil olursam benimle birlikte olmak ister... ve kendini ona gore ceki duzen ver.. Allah gönlüne göre versin.. bu arada dinsiz olmakla dindar olmamanin arasinda fark var.. Yani dinsizim derken Musluman degilim demis oluyorsun ki dinden cikmis oluyorsun.. Sehadet getir bence.. Hayirli gunler :)

0|0
    0|0
  • allaha inanırım dediğine göre dinsiz yani ateist değilsin... sadece imanın zayıf yani sağlam değil... mum gibi en ufak bir esinti bile imanını götürür... adam her ilişkiye girdiğin de şükür namazı kılmayacak ya, evlendikleri ilk gece kılacak... oda nafile bir namaz... yani kılma zorunluluğu yok... abdest falan bilmem diyon, eşinle birlikte oldun gusül abdesti alamayacan o zaman... yani cenabet gezecen...

0|0
    0|0
  • Herkesın hayalındekı kısılık ve ıstekler farklıdır. bu senın dusuncen saygı duymak lazım Allah ınsanın gonlune gore verıyor umarım ıstedıgın tarıftekı bırı cıkar karsına

0|0
    0|0
  • Kafan guzelmis gule gule kullan

0|0
    0|0
  • Yani bilmemek ayip degil ogrenmen lazim ne cok dinimizle ilgili bilgisi olan var onlarda yapiyormu yalniz abdest almasini ogren en azindan.. Ve normalsin dinle ilgili hiçbir bilgisi olmayan bir dunya kiz vardir ama muslumanlar?

0|0
    0|0
  • degilsin

0|0
    0|0
  • Bence biri senin elinden tutsa pişman olmaz ben sende o ışığı görüyorum ama mslesef bende ibadetlerimi 4/4 gerçekleştirmiyorum bende isterdim oyle birini

0|0
    0|0
  • Gayet normal ki zaten öylesi biri zamnla seni de alistiracaktir

0|0
    0|0
  • Buda guzel

0|0
    0|0
  • sen normalsin de
    hayal dünyan anormal az bir şey.

0|0
    0|0
  • Normal. Yetiştiğin kültür bunu gerektirir ayrıca ahlaklı düzgün dindar bir insan herkzaman iyidir :) tabi bu bir fetişse onu bilemem :D

0|0
    0|0
    • Nesi fetiş bunun

• bundan cinsel haz alıyosan fetişe girer. Sadece normal şekilde hoşuna gidiyorsa girmez ve girmiyosada gayet normal hatta baya baya normal bu senin türk kültürünü kavradığın anlamına gelir bence :)

• Normal olarak hoşuma gidiyor
      Konuştugum biri ben namaz kılıcam dese mutlu oluyorum

• Yani diyorsun ki kendim her boku yiyeyim eşim yapmasın buna benzer bişey

0|0
    0|0
  • O boşluğu böyle doldurmak istiyorsun hepsi bu

0|0
    0|0
  • Saçmalamışsın

0|0
    0|0
  • kafan karışık

0|0
    0|0
  • bugun son gunun hesap vermeye hazırmısın ilk soruda neden namaz kılmadın engel olan neydı seytanmı nefsınmı

0|0
    0|0
  • Bence anormalsin. Tersini dusun. Dindar erkek (affedersiniz) senin gibi dinsiz kim kabul eder ki.

0|0
    0|0
  • İroni mi yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 19

• İçinde dini yaşamayı isteyen buna özlem duyan bir ruh var. Normal

0|1
    0|0
  • Sen nasıl biriysen müstakbel eşinde öyle olacak derler. Sen dinine önem veren biri olursan o da öyle biri olur 😊

1|0
    0|0
  • Normal, erkek olsam şu an neguzel dindardık:)

0|0
    0|0
  • Normal, çünkü dindar insan guven verir, aldatmaz Allah korkusu olan adam. Dindar olmayan da adamsa aldatmaz ama din emniyettir bence.:) temiz olur namusunu korursan dindar olmasan da dindar biriyle evlenirsin tatlim.

0|2
    0|0
  • Normal bizim evde da eşim en müslüman. Ben değilim

0|0
    0|0
    • Bende ibadetimi yapmam ama allaha inanıyorum
      Böyle 5 vakit namaz kılan oruç tutan erkekler bana güzel görünüyor
      Eşiminde böyle olmasını istiyorum ama beni zorlamasın

• normal değil namaz kılmayı bilmiyorsan en az abdest almasını bilmen gerekir

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama dindar birini istiyorum ne bu anlamadım

• insanların istekleri farklı olabiliyor ama genede bir an önce abdest almayı öğrenmen gerekiyor

• Normalsin dinsizim diyorsun ama inanıyorsun bence saçma deyip nefret duymuyorsun kendin yapmadığın için sadece öyle düşünüyo olabilirsin ve korkularının olduğunu düşünüyorum oyüzden böyle bir eşle kendini güvende hissedeceksin😌

0|1
    0|0
  • Dindar biri seninle zor evlenir ama istemen bile guzel

0|0
    0|0
  • Sen anormal değilsin daha değişik birşey ama adlandıramadım.

0|0
    0|0
  • Dinine duskun birini herkes arar ama o ibadetleri yapmak seytan yuzunden zor gelir su an seytanla bir savastasin ve bence sen yen

0|0
    0|0
  • Galiba öyle insanlara daha çok güveniyorsun.. Daha sıcak geliyor.
    Demekki senin içindede bir şeyler var.
    İstediğin her şeyi kendinde yap yani

0|0
    0|0
    • Aynen öyle saygı duyuyorum :)

• neden peki

0|0
    0|0
  • Anormalsin.

0|0
    0|0
  • Normal olsada öyle bir adam seni almaz zaten.

0|0
    0|0
    • Neden

• Öyle inançlı bir adam inançlı bir eş isterde ondan. Sen sadece inanıyorsun inandıgın birşey için neden çalışmıyorsun. Nesfin inancının önüne geçmiş Allah yardımcın olsun.

• Valla sen normal değilsin ve öyle bir erkek sana o dediklerini yap diyecek zorlayacak

0|0
    0|0
  • normal olmayan dnine düşkn birsini araman değil.

0|0
    0|0
  • Trollümsü anormal

0|0
    0|0
  • Sen dinsiz degilsinki

0|0
    0|0
  • İstek ve arzu meselesi kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...