Yaşamayı beceremiyorum.(Detay)?

Ciddi anlamda yaşamayı beceremiyorum ne bir arkadaşım ne bir sevgilim yok ve hiç olmadıda. Kendimi bildim bileli böyleyim kendimden nefret ediyor ve kimsenin sevgisine zerre layık olmadığımı biliyorum. Sadece konuşup dertleşebilecegim bir arkadaşım olması için ne yapabilirim? Hayatımda değer verecegim biri olsun istiyorum sadece ne yapacam ben :( ?

1|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben de böyleyim. Lanet olsun

0|1
    0|0
    • @jiangshree kardesim bende tipki boyleydim. Sendede ozguvensizlik mi var? Eger oyleyse bendede vardi ve Şu an bicogunu yendim diyebilirim. baska dertlerim var ama insallah onlarida yenerim. Bu ozguvensizligide psikiyatrinin bana en son uyguladigi yontemle yendim tavsiyeleriyle. İstersen yardim etmek isterim

En İyi Erkek Görüşü

• kardes, herkesin kendine gore bir derdi var.. ayni seyi bende yasiyorum.. ilk okulda arkadasim olmadi.. ben yakisikli degilim, hatta cirkin birisiyim, lakin dunyalar guzeli bir sevgilim oldu (2 yil surdu) ve arkadaslarim da oldu.. umitsizlige kapilma..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle insanlara kurs açsınlar yaşama dersi diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yaşama dersi vereyim saati 50 krş

0|1
    0|0
  • son noktayi koyu ver gitsin.

0|1
    0|0
  • Sen yaşamı beceremezsen yaşam seni becerir söylemedi deme

0|1
    0|0
  • sevgili olsa nolur birader, boş iş bunlar boşşş.

0|0
    0|0
    • Amacım sevgili falan değil ama ciddi anlamda kimsesizlik arkadaşım hiç yok okuduğum bölümde bile. Ailemden de uzaktayım

• ben seni anlıyorum kardeşim, sen içinde çatışıyosun kendini yalnız hissediyosun buda seni bunlatıyor hatta depresyona sokuyor, geçen ben bunu çok ağır yaşadım 4 ay tadavi gördüm.
      şunu açık ve net olarak söylüyorum, bıçak yarasını psikolojik rahatsızlığa tercih ederim.

• psikolojik sıkıntının ne derece kötü olduğunu biliyorsunuz ne yazık ki sizde. Ama bundan kurtuluş için çaba gösteremiyorum bile yani o cesaret bile yok :/ ne yapacam bilmiyorum

• becermekten nefret ediyom :D

0|0
    0|0
  • Ne güzel yaşıyon işte

0|0
    0|0
    • Başlarda skıntı stressiz güzel geliyor zaten ama yıllardır tek bir yakın arkadaşın bile olmaması konuşup dertleşememek çevrende kimsenin olmaması ailenden uzak olmak bunaltıyor bir yerden sonra insnı

Yükleniyor...