Kapat

Üniversiteye geçince kapanmak istiyorum ama herkes beni yobaz gibi görür diye korkuyorum ayrıntıyı okuyun?

Hemen beni kapalı goren işte bu x partisinden, x cemaatinden düşünür. Mesela her hareketim kontrol altında olmasından korkuyorum işte kapalı bunu yapmaz kapalı şunu yapmaz zaten kapanıp bira içecek halim yok ama ben çimlere uzanıp kitap okuduğumda da insanlar yadirgayacak
Değil mi? Yoksa tamamen kendi kuruntularim mi?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin ne düşündüğünü bu kadar takıyorsan zaten hiç bir şey yapma, evden dışarı çıkma. O zaman da "Hmmppsffs tüm gün evde bu da yeaa" yapan bir salak çıkar gerçi. w

Arkadaşım sen nasıl istiyorsan öyle giyin, öyle davran, öyle yaşa. Kimseyi de kafana takma. Bizim milletin çoğu kadınıyla erkeğiyle demeden kendini bırakıp başkasının sağıyla soluyla uğraşır. Milletin ne diyeceğini umursarsan hayatında hiç mi hiç bir şey yapamazsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çarşaf giyen arkadaşım gadırganacak diye cafeye gitmeye korkuyor. Anlamıyorum ne giyersem giyeyim ister açık ister kapalı olayım istediğim her yere girer çıkarım. Çimlerede uzanırım salıncağada binerim vb. Kimseyi ilgilendirmez sen ne istiyorsan onu yap bırak millet ne der diye düşünmeyi

1|0
    0|0
    • İnsanlar çok kötü şeyler söylüyor ama kalbim kırılıyor :(

• Yahu o insanlar önce kendilerine baksın. Kimsenin seni yargılamaya hakkı yok Allahtan başka! O baş örtüsünü sen alnın ak başın dik gururla taşımalısın ki örnek olasın çevrene. İmrenmeli görenler sana. Hiçbir şekilde çekinme böyleleri yüzünden kendimizi kısıtlayacak değiliz! :)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Kimseye muhtaç değilsin ki yobaz görmeleri rahatsız etsin seni. Daha hiç görmediğin insanlardan korkuyorsunuz be

0|0
    0|0
  • İnsanların görüşlerine göre yaşarsan hiç olmaz. Sen kapanmak istiyorsan hiç düşünme kapan tabi bir kez kapandın mı geri açılmanın günahı çok büyük unutma. Kapandığın için sana yobaz diyen olursa asıl yobaz onlardır dini inancına uygun davranmak yobazlık değildir asıl yobazlar çağdaşlaşma ayağına dininden uzaklaşanlardır sen doğru yoldasın takma gereksiz insanları😊

0|0
    0|0
  • mahşerdede hesabı herkese değil bir Allaha vericeksin sadece.
    sen Allah içinmi yoksa tarz olsun diyemi kapanıyosun? önce bir bunu çöz sen.

0|0
    0|0
  • icin paris zaten bosver kapanmayi.

0|0
    0|0
  • biraz kendi kuruntuların birazda gerçekler. insanlar sürekli düşünür bu yüzden hayattayız. fakat ne düşündüklerini değiştirmen senin elinde en azından sana karşı olan düşüncelerini

0|0
    0|0
  • Niye yobaz olasın ben chpliyim Konya'da buraya gelirken arkadaşlarımın çoğunun akpli olacağını biliyordum ama bunu hiç sorun etmedim arkadaşlarımda aynı şekilde gül gibi geçinip gidiyoruz 😄 sana saygısı olmayanla muhattap olma

0|0
    0|0
  • Saçmalama mq

0|0
    0|0
  • Kapanacaksan Allah icin kapanacaksin onun bunun ne diyecegini dusunmeden bunlari dusunuyorsan zaten kapanma

0|0
    0|0
  • Kimse seni yobaz görmez sen öyle düşünürsün, öyle insanlar varki kampüslerimizde görsen oha dersin, canım değisede yorumlayacak biri çıkmaz karşına kimse kimsenin ne b*k yedine karışmaz. Zaten karışıcak olursa 2 çift laf et rezil olur gider cahildir.

0|0
    0|0
    • Ne istiyosan onu yap ünüversitede sonuçta orası sizin mahalle değil karşı komşu ailene sizin kız başörtü takmış ama eve girmyo felan demiycek

• sen millet için kendini indirgeme kardeşim sen Allah rızası için kapan o bunu şu bunu der takma onları :)

0|0
    0|0
  • Kuruntu.

0|0
    0|0
  • çimlere uzanırken aç, sonra yine kapanırsın

0|0
    0|0
  • Yobaz nedir?

0|0
    0|0
  • Allah tan korkmayanın insandan kordugu için kapanda ne açssa ne

0|0
    0|0
  • yediğin pisliği türbanla kapatacaksan hiç kapanma ( bir pislik yediysen lafım )

0|0
    0|0
  • Tamamen kendi kuruntularin. artik kapalilarda çok modern takiliyor ve kendilerini kabul ettirdiler

0|0
    0|0
  • insanlar yadırgayabilir onlar için yapmıyosun bunu Allah rızası için yapıyosun merak etme sen dine uygun giyinirsen öyle düşünmezler

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Kapanmak sevaptır bacım kapan bende cumhuriyetçiyim ama görüşüm ak parti ile aynı ve parti ile dinin alakası olmaz bizde yeri gelince türbelere gidiyoruz kapanıyoruz kimse karışmaz

0|0
    0|0
  • Çarşaf giymediğin sürece sorun yok kapanırsan kapan yadırganmazsın

0|0
    0|0
  • yadırgarlar

0|0
    0|0
  • şeytanın vesvesesi aldırma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...