Arkadaşıma yardım etmek istiyorum, ne yapmam lazım?

Arkadaşlar merhaba. Bir sınıf arkadaşımın annesi de babası da ameliyat oldu. Kızın ablası çalışıyor. Anne, babasıyla arkadaşım ilgilenmek zorunda kalıyor. Derslere bile gelemiyor doğru düzgün. İngilizce en yüksek kredili ders ve ingilizceden geçmesi lazım. Yoksa ya büte ya yaz okuluna kalacak bu sefer hiç gidemeyecek. Az önce bana mesaj attı. Finalde kağıdına benim adımı yazar mısın çok utanıyorum bunu isterken ama başka çarem kalmadı falan demiş. Yardım etmeyi çok istiyorum ama istediği şey çok fazla. Bana bir yol gösterin. Bu kızın bu dersten geçmesi lazım.

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu arada ben vizeden 94 aldım o 38 aldı. Büte kalma gibi bir şansım yok çünkü 1 haziranda iş başı yapacağım Marmaris'te. Bizim sınavlar 28 mayısta bitiyor. Bütler 6 haziranda başlıyor. Hocayla konuşsak mı dedim de bilemedim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Anlaşılırsa başın yanar, hem de fena yanar. Kopya gibi sınavın iptali ile de kalmaz olay.

2) Senin sınav ne olacak? Sen geçmesen de oluyor mu?

1|0
    0|0
    • Bariz anlaşılır.

• İşte bu daha da beter. Yalnız sen en azından arkadaşın için gidip hocayla konuş derim. Bundan fazlası hakikaten yapılacak iş değil.

• Elimden geleni yapmak istiyorum çünkü gerçekten zor durumda ve çok iyi bir insan.

En İyi Kız Görüşü

• Ya sen kalirsan bukezde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu denli iyi kalpli olman çok güzel bir şey öncelikle takdir değil teşekkür ederim :) Sınava giremiyecek mi çalıştırma şansın hiç yok mu?

1|0
    0|0
    • Çalıştırırım da o geçebilir mi bilmiyorum hem çalıştıracak vakit olur mu onu da bilmiyorum

• Az zararla atlatırım diyorsan yap

0|0
    0|0
  • Büte kalman senin için sorun değilse ve buna değecek biriyse yaz kendi adını gitsin

0|0
    0|0
    • Büte kalma şansım olsa seve seve kalırım ama işe başladım. Kalamam ki

• sen finalde onun adını yaz kagında kendini büte bırak büt de kendi yerine geçersin zaten

0|0
    0|0
  • Bazen fazla iyi niyet husrana sebep olur. Iyi niyetinde bir dozu var...

0|0
    0|0
    • Doğru diyorsun aslında. Başka yolu yok mu yardım etmenin?

• bir iki arkadasla beraber hocayla konusun. Arkadas sinavdan gecemeyecegini anlayinca biraz drama acitasyona baglamis gibi gorunuyor. Risk alma. Okulun yanmasin

• Ben de hocayla konuşmak en doğrusu diye düşündüm. Aklıma başka çıkar yol gelmiyor çünkü.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...