Annemin başkasıyla ilişkisi var?

Annemden bıktık artık bu zamana kadar çok güzel yaşıyorduk bir siteye taşındık ve annem bu sitedeki güvenlik görevlisinden hoşlandı sanırım bana abime kardeşime sürekli onu soruyordu arabayla hep güvenlikten çıkarken girerken bakışıyorlardı annemden 10 yaş küçük fakir ve serseri bir tip şahini filan var sonra adam işten ayrıldı kendisi çıktı galiba bu adam. gittiğinden beridir annem bize çok kötü davranıyor hepimize küfrediyor çok değişti hepimize hakaret ediyor günde 3 paket sigara içiyor her birimize çok kötü davranıyor babam yeni yoğun bakımdan çıktı babama seni huzurevine yatıralım senden bıktım artık çocuklarından bıktım artık diyor.
babam annemi çok iyi yaşatan biri jipler olsun evler olsun annem siteye çok çeşit çeşit mercedeslerle son hız girip çıkar bu güvenlikçiye hava atardı acaba annemin bu güvenlikçiye ilişkisi mi var?
güvenlikçi bana bile iş atan serserinin tekiydi?
acaba annemi kandırmış olabilir mi parasını yemek için?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zengin garıyı daha kaçırdım 😞 gitti tofaşa binen adama vardı iyi mi 😒
    Neyse 😄 başka zengin garılar da var 😄 moralimi bozmayayım fhdjfjfj 😂😂

Anlattığın şeylerden tam öyle bir sonuç çıkmaz ama adama para yedirmiş olabilir 😐 keşke ben yeseydim o paraları 😞 öğrenciye yedirin fazlalık paralarınızı 😠 güvenlikçilere değil 😠

Uyuyamamak bende kafa yaptı galiba 😐 uyku kaçtı nasıl olsa... Yarın ki vizeye mi çalışsam ne yapsam 😐

0|0
    0|0
    • Annen kardeşime verir ödeşiriz ne dersin

• ödeşmek olmuyor ki o (._.) güvenlikçinin anasından almanız lazım (._.)
      ama senin annenin kafadan değilse zor tabi :D
      herkes kocasının parasıyla başka erkeklerle cilveleşecek değil ya :D

En İyi Kız Görüşü

• sonra kadınlar neden öldürülüyor? sen git afedersin o.. puluk yap ailenin şerefini namusunu ayaklar altına al... sonra kadınlar neden öldürülüyor? insan olsana kadın... namus kadar önemli bir kavram var mı yahu? şimdi cennet bu kadının ayakları altında öyle mi? yazık.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Öncelikle ilk bulduğun kişiyle evlenip annene benzeme yani annende belki babanı sevmeden birileri yüzünden direk evlenmiştir. Anneni yargılamayı bırak belliki kadının sorunları var bir psikologa götürün anneni. Psikolojisi düzgün olan hiç bir anne evlatlarına bıktım sizden gidinde kurtulayım demez. Bu ortamdan uzaklaşmak tabiki seninde hakkın fakat ilk bulduğun kişiyle evlenirsen bütün hayatını mahvedebilirsin. Çok fazla takma anneni tabiki ona yaptığının yanlış olduğunu felan sık sık hatırlat.

0|0
    0|0
  • Zengin mi Ooo zenginse olur 😂😂

0|0
    0|0
  • babanla ananin gizli derin anlasmasi seni ikinci karisi olarak alacak.

0|0
    0|0
    • Kim kimi ikinci karısı alıcak

• Anaya bak

0|0
    0|0
  • annen iyi yolda değil dostum inşallah sizler küçük değilsiniz babanızla konuşun malı mülkü harcamasın elindeki her türlü imkanı alın

0|0
    0|0
  • yaşadığınız için üzgünüm. tez mesleğinizi elinize alıp size uygun sağlıklı biriyle yuvanızı kurun gerçekten çok üzücü bundan sonraki hayatınızın mutlu geçmesi dileğiyle..

0|0
    0|0
  • Baban hasta olunca öncelikle babana Allahtan acil şifalar dilerim. Annende vefasızlık başlamış bacak arası arzusunu gidermek için gözü dönmüş anan bir ker bazı şeyleri kafaya koymuş

0|0
    0|0
    • Sağol. günde 2 kere ilaçlarını alması gerek babamın o kadar. Annem sabah akşam bize beddua ediyor.

• Bana sürekli çok pis bir kızsın or. spu k. ltak k. vaşe diyo üstelik sevgilim bile yok ya.
      Babam ben ölsem bu sizi kapıya koyar yüzünüze bakmaz diyodu çok haklıymış.

• Annen kendi şecaatını söylemiş baban inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur olaki takdir allahın dünyadan hicret ederse kanuni haklarınız var annen sizi kapının önüne koyamaz bunuda bil kendinide üzme.

• Zor Bir Durum Kusura Bakma Ama Anneniz Bir Orrrr... pu.

0|0
    0|0
  • bir kadın kanmak istemesse kimse kandıramaz.

0|0
    0|0
  • annene gibilerine ne derler bilirsin

0|0
    0|0
  • Nasıl bir aile tüğbe tüğbe

0|0
    0|0
  • orasi kesin ama annen boyle devam ederse sonunu iyi görmuyorum

0|0
    0|0
  • Guvenligi birakasim geldi simdi

0|0
    0|0
  • Annen ve baban kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Vardır niyet belli

0|0
    0|0
  • cool story bro

0|0
    0|0
  • ilişkiden nefret ediyom :D

0|0
    0|0
  • bende özel güvenliğim ama kimsenin karısını ayartmam :D geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Ayartan çok var ya

• insan her şeyden önce helal para kazanma zihniyetinde olmalı , şu an ki görev yerim site falan değil ama residans da çalışmıştım , biz büyüklerimize abla abi ve ekmek parası olarak bakıyoduk. malesef ki güvenlik sektörü askeriye gibi her tip insan var. umarım annen bu durumu atlatır ve size eskisi gibi davranmaya devam eder. iyi geceler

• Yani boyle bir kadından ne bekler ki sadece parasını yemek için seksten bile zevk almaz annenle yaparsa

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişki yaşayamadıģı icin partner arıyorr

0|0
    0|0
  • Bu site deyince bu site sandim dedim ki omen tonreem

0|2
    0|0
  • bekarmı

0|0
    0|0
    • Güvenlikçi bekar

• Yok babamla uyumuyor ayrı yatıyor hep babamdan

• annen cinsel isteğini gideremediği için yapıyordur bir arayış var

Kızlar Ne Diyor 2

• Annen ile baban arasında çok yaş var sanrm güzelde kadın o yüzden babanla evlenmş ölsede kurtlsam dil anlayacğn vay lan annesin sen ya

0|0
    0|0
    • Yok 9 yaş var sadece

• Canım sonuçta annen hataları olabilir karşısına geçip akıl veremio olablrsn seni anlamıo bağırıo çağırıo olablr ama hatasını er geç anlar

• Herşey olabilir öyle insanlar çok geçmiş olsun bu arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...