Arkadaşlar van /alevi?

Vanlı olup alevi olanlar nasıl insanlardır? Yani ne gibi adetleri vardır nasıl insanlardır her türlü eleştiride bulunabilirsiniz

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence insanların karakteri memeleketiyle, mezhebiyle, diniyle şekillenmiyor ya.
    Yani genel konuşursak adetlerini bilmiyorum öğrenebilirsin ama karakterini tanımadan öğrenemezsin.

0|1
    0|0
    • tam da o dediklerinle şekilleniyor. ağaç yaşken eğilir. bu saydıkların hep kültürdür. sen bir ingilizi vanlı bir alevi aileye ver mesela o da onlar gibi olur

Erkekler Ne Diyor 7

• Alevi mal evi insan değilmi insan

0|0
    0|0
  • Sadece tahmin yapabilirim

0|0
    0|0
  • Adetlerini Bilmem Ama Her İnsanda Olduğu Gibi İki Kulağı, İki Gözü ve İki Burun Delikleri Vardır... :D

0|0
    0|0
  • Vanlılar sünni oluyordu benim bildiğim Tunceli tarafları Alevi. Ama Alevi arkadaşlarım genelde iyi oluyorlar ya yumuşak kalpliler severim tabi değişiyor insanlar mezhebe göre ayırmamk lazım.

0|0
    0|0
  • Arastirmalarima göre biraz rahat insanlar hatta bayağı rahat insanlar. Ayrica doğu ve güneydoğu anadoludaki kürt alevilerin bir çoğunun (hepsi degil) aslı ermenidir.

0|0
    0|0
  • aleviler geniş insanlar

0|0
    0|0
  • vandan alevi çıkar mı ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden eleştiride bulunuyoruz illa eleştirilmesi mi gerekiyor ve neden bir genellemeye tabii tutuyoruz Vanlı Alevi insanların hepsi şöyledir diye bir genel kabul yasası çıktı da benim mi haberim yok?

0|0
    0|0
  • Vanlı alevi mi varmış ordakiler hep kürt alevi kurdu diye de bişey yoktur ben de aleviyim alevilerin normal insandan farkı yok komiksiniz 😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...