Yaşlıların neden çenesi düşüktür?

Yaş yükseldikçe çeneye mi vuruyor kafa şişiriyorlar anında kaçıyorum

0|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Babannemde öyle çenesiyle beyin hücrelerime zarar veriyor oradan uzaklaşmaya çalışıyorum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yaşadıkları çok şey var. Bunları paylaşmak istiyorlar unutmamak için. Eğer birileri yoksa zaten konuşacak birer birer unutuyorlar. Hıı yaşlılardan kaçma bence. Yaşlılara yakın ol. Çünkü insanlığına birşeyler katabilirsin. Hem de aklının hayalinin alamayacağı şeyler katarsın kişiliğine, insanlığına. Tabii eğer kişiliğin ve insanlığın varsa

2|0
    0|0
  • onlar derslerini aldi buyudu etdi gitdikleri yol en iyisi diye karar verdiler.

0|0
    0|0
  • onların yaşına gelince sen çişinide tutamazsın ne olursa olsun on lara anlayış ve güzelellikle yaklaş sende yaşlanıyorsun

0|0
    0|0
  • Ne olacak bu memleketin hali.

0|0
    0|0
  • yaşlandıkça insanlar yanlızlaşıyorlar. esikisi gibi hepsinin etrafında çoluğu çocuğu yok. konuşacak bir insana hasret kalıyolar bazen.

0|0
    0|0
  • Çünkü yaşlılık, ölümün tadını çıkarmak demek.

0|0
    0|0
  • Konuşacak kimseleri olmadığı için

0|0
    0|0
  • yaşalanınca anlarsın

0|0
    0|0
  • onalr gençken teheeeehheeeyyyy sende antropoz/menopoza girsen sende öyle olursun. konuya cinsel bir yaklaşımla girmek istemezdim üzgünüm özür diliyorum gerçekten ama mantıklı bir cevaptır bu yaklaşımla bakıldıgında.

0|0
    0|0
  • gecmiş tecrübeleri fazladır

0|0
    0|0
  • Sen kaçiyosun diye konusuyorlar. Oturup bir dinlesen bir konuşsan sohbet etsen. Birikmicek böylece senin kafa şişirme diye tabir ettigin insani sohbet ihtiyacıda karşılanmş olcak. Ama sen empatiden ne anlarsn :). Bosver devam et

0|0
    0|0
  • Yanlizlikdan hep yanlizlikdan.

0|0
    0|0
  • yay çenesi gevşiyor yaşlandıkça

0|0
    0|0
  • Yaşlanınca anlarız :)

0|0
    0|0
  • Keşke herkes yaşlılar kadar insan olsa

0|0
    0|0
  • Anlatacakları çok şey var ve dinleyen yok.. Biraz yaşlarına saygınız olsun.

0|0
    0|0
  • Ağzındaki takma dişler konuşmayınca kireç yapıyor ondan bence 😊😊

0|0
    0|0
  • o yasli dedigin insanlara kurban olmali bu yeni yetme nesil.. onlarin varligiyla ayakta duruyorsun..

0|0
    0|0
  • Her yaşlı öyle değildir.

0|0
    0|0
  • sanırım yaşlılık çenelerine vuruyo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu üslup bu konuşma hiç hoş değil doğrusu.
    Ne demek kafa şişiriyorlar yahu?
    O yaşa gelmiş e kendi kendinede bakamıyor artık, etrafındakilerde ona "öl artık" der gibi bakıyorsa eğer eh bırakında konuşsunlar; dertlerini paylaşsınlar ya da dertlerini havadan sudan -size bir şey katmayacak ama onun içini rahatlatacak- şeylerden bahsederek atsınlar.
    Oturun dinleyin yahu ilgilenin yaşlılarla bizde bir gün yaşlanacağız. Az empati lütfen.

0|1
    0|0
    • Evet kafa şişiriyorlar sen toplumsal duyarlılık kasacağım diye gerçekleri gizleyemezsin. Oturup dinliyorum anlayış gösteriyoruz bir süre sonra kafa şişiriyorlar kaçıyoruz

• Ehm bu da oturup dinlemedigin ve anlayış göstermediğin anlamına gelir mesela..,

• sevgı ılgı eksıklıgı ve yanlızlık

0|0
    0|0
  • uzatmaları oynuyorlar elleme düdük çalacak zaten..

0|0
    0|0
  • Yaşın getirdiği bir şey var. Bazıları çok iyi niyetli konuşuyor da bazıları hep ben bilirim havasında.

0|0
    0|0
  • Evet, bu konuyu bende dusunuyorum. Babanem bazen cok konusuyor, bende ona belli etmek icin daha cok konusuyorum, gulmeye basliyor canim yaa 😊😀

0|0
    0|0
  • Cenesi dusuk degiller birikmislikleri var ve hayatlarinin kisa oldugunu biliyorlar artik

0|0
    0|0
  • Fazla oraldan oluypr bence çene tutmuyor ilerki yaşlarda :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...