Hiç vicdan azabı çektiniz mi?

Nasıl bu durumun üstesinden geldiniz? Neler hissettiniz?

0|1
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• Cektim cektim.. ve sunu iyi bilirim, insan konusmadan, birsey yapmadan once 1000 kere dusunmesi gerek, yoksa pisman olmaya veyahut vicdan azabi cekmeye mahkumdur...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Günahlarımdan dolayı çok çekerim..
    Hatta ümitsizliğe bile atar beni..

Nasıl çözerim?

"De ki: 'Ey nefislerinde haddi aşıp aşırı giden kullarım! Allah'ın rahmetinden umudunuzu kesmeyin. Doğrusu Allah günahların hepsini bağışlar. Çünkü O, bağışlayandır, merhametlidir.' (Zümer/53)

Tevekkeltü alallah..

#Vesselam

1|1
    0|0
  • çektim.. zamanla üstesinden geliosun.. zaten insanlar hemen her fırsatta uğurlarında vicdan azabı çekilmeye değer olmadıklarını gösterdikçe günbegün gösterdikçe işler yavaş yavaş kolaylaşıyor ama sen yine de yapma bir daha sana bunları çektiren her ne ise :)

1|0
    0|0
    • Ya uğruna vicdan azabı çektiğim kişi buna değiyorsa ne yapmalıyım?

• Teşekkür ederim

• yeterince ciddi olamadıysam özür dilerim :)

• Çektim, çaresizliktir

1|0
    0|0
  • çektiğimiz şeyler var ama bu azap değil.

1|0
    0|0
  • Küçükken 7-8 yaşlarında bir kediye demir fırlatmışlığım var. O da burnuna geldi ve kanadığını gördüm. O günden sonra sürekli vicdan azabıyla ilgili bişi duysam görsem aklıma gelir ve içim yanar.

Hayvanları çok seviyorum...

1|0
    0|0
  • Vicdan yokki azabını çekeyim.

1|0
    0|0
  • vicdan azabı çekmeyen insan ya bütün gün evde insanlardan uzaktır ya da akli dengesi yerinde değildir. ya da net bir şekilde vicdansızdır efenim saygılar.

1|0
    0|0
  • Yok.

1|0
    0|0
  • Çekmedim.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • çoooook çektikkk çokkk

1|0
    0|0
  • En çok anne babama karşı çekerim

1|0
    0|0
    • Vicdan azabı değil ama onlara karşı ne kadar iyi olursam olayım yinede vicdanim rahat olmuyor

• Evet

1|0
    0|0
  • Vicdan azabi çekmemek gunah işlememiş olmak demektir. Çünkü her gunah vicdani acıtır. Yanı imkansizi sormussun sen :)

1|0
    0|0
    • Bu durum mesela hiç mi vicdan azabına sebep olmuyor? Hiç mi acaba dedirt miyor sende?

• Çekmedim. bir avukat vicdan azabı çekerse mesleğini yapamaz

1|0
    0|0
  • Çektim evet ustesinden gelmedim kaçtım.

1|0
    0|0
  • gelemedim

1|0
    0|0
  • valla umumda bile olmuyor insanlar

1|0
    0|0
  • çekmekten nefret ediyom :D

1|0
    0|0
  • Yok çekmedim tarzım değil niye çekiyor ki insanlar çok saçma bence.

1|0
    0|0
  • evet ve sonunda söyledim kurtuldum demek isterdim ama söyledikten sonrada baya bir canım yandı , sanki yıllar öncesini o an tekrar yaşadım

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...