Çocuğunu Ensar vakfı na gönderirmisin?

madem tepki vermiyor bazıları o zaman göndersinler çocuklarını o yurda, bana dokunmayan yılan diye bir olay yok. hükümeti yüzde yüz suçludur. o kişinin önceden tecavüz sabıkası varmış ve o yurtlar yasal değilmiş. haberler. com da.

• evet gönderirim çocuğumu bir sefer tecavüz önemli değil
    11% (2)16% (3)14% (5)Oy Ver
  • hayır göndermem
    89% (16)84% (16)86% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
evet gönderirim diyenler en azından ne olgunu açıkca söylüyor. hayır diyen akpartililer biraz ikiyüzlü
son oylar

1|2
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen 18 yaşında olduğuna emin misin çok olgunsun yaşına göre 😀 Akıl yaşta değil baştadır derler ama ne bileyim

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gönderirim diyeni merak ettim

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Duyduğum kadarıyla erkek çocuklarada tecavüz etmişler pislikler onları canlı canlı gömmek lazım. bir de hangi salak evet gonderirim dedi cok merak ediyorum ondan iyi bir baba olmaz.

0|3
    0|0
  • Ben o tecavuz olayindan galeyana gelemedim de. bu vakfin hocaefendisi zaten reddiye yemis o yuzden gondermezdim.

0|1
    0|0
  • Oradakilerle onlara çocuklarını gönderenler aynı tür adamlar çocukları aradan çıkarsak da vakıfakilerle veliler birbirlerine gerekeni yapsa..

0|1
    0|0
    • çocuk doğurmak vasfı bile herkese verilmemeli de napıcaksın işte cahil desen suçlusun başka bişey desen suçlusun

• biz cahil sanıyoruz içimiz mi temiz nedir bunlar şeytan gibi aklımıza gelmeyen bir pislik var kafalarında ya neyse..

• bak güzel kardeşim bir vakıf ta bir o. c nin çıkıp böyle bir serefsizlik yapması o Vakfı bu gibi durumlara düşürmenize neden olamaz
    o zaman geçen gün Kırşehir diye hatırlıyorum bir bale kursunda 10 kadar kıza taciz ve tecavüz eden bir o. c vardı o zaman insanlar bir daha çocuklarını bale kurslarına göndermesin

0|1
    0|0
    • göndermesin ben bale kursunu savundummu sana? o vakfı nasıl suçlamıyor yani düşün siyasetten anlamayan beni bile siyaset adamı yaptınız. ortada kücücük çocuklar var. kusura bakma hükümet bunları düşünüp denetlemeliydi ve suçlu madem böyle konuşuyorsun gönderebilirsin çocuğunu gönül rahatlığı ilaa. ayrıca sabıkası varmış zaten daha ne diyim afedersin uçayımmı yani

• hıhı ok by.

• Gönderdigin baska vakıfta veya baska biryerde ihtimal ne kadarsa ordada o kadar

0|0
    0|0
    • at gözlüğünü nerden aldınız

• yo geçiştircek bişey yok senin gibilerin derken lafına dikkat et

• surekli konu degistirmeye calismalar...

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...