Çok mutsuzim. Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben trans bir kadınım maalesef ki. (Trans kadın erkek olarak doğup ameliyatla kadin olan) Bu yüzden kimse beni sevmiyor, herkes beni dışlıyor. Yakışıklı, beni gerçekten seven ve koruyan bir sevgilim olsun diyorum olmuyor. Ne aşk hayatım da ne de toplum hayatımda güzellikler yok. Çok mutsuzum ne yapmam gerek

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu eminim ailenin suçu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Milleti takmaman gerekiyor sen bu şekilde yaratıldın senin yaradılışınla dalga geçmeleri keza küçük görmeleri onların cahillikleri. Sen hayatını yaşicaksın kimse sana karışamaz. Sevgilin yok diye de üzülme. Sonuçta insanlar aşk hissi olmadanda yaşarlar. Veyahut seks istiyorsan insanlar sadece zevk için sevişirler başka da değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• amcalara git yokluktan hayvan s1kebilecek haldeler mubarekler. hahaa

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Türkiye de cidden bu isteklerinin olması zor..

0|0
    0|0
  • Kapagimda ki yaziyi okur musun bunun cinsiyetinle veya tercihlerinle alakasi yok diue dusunuyorummmm

0|0
    0|0
  • Billmem

0|0
    0|0
  • kadın olarak doğman gerekirdi üzgünüm. aksi halde seni fabrika ayarlarına döndürmeleri lazım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne kadar yanlis bulsamda tanidigim tum trans kadinlar muazzam insanlardi
    Keske sizden bir tane arkadasim olsa
    Meselene gelince tercih meselesi elbette oda herkesin ilgisi farkli ben ise biseksuelim buna bile tepki yapan var nedenir bu topluma

0|0
    0|0
  • ama cinsel tercihi öyle değişik olup da birbiriyle olan çok var. ama sanırım burada senin gibi olanlar varsa da çok beli etmiyorlar dışarıya

0|0
    0|0
Yükleniyor...