Tecavüzcülere idam cezası verilmeli mi?

Tecavüzcülere idam cezası verilmeli mi?
Sana buradan cevap veriyorum artık her kimsen sorun kaldırılmış, Allah uzun ömür versin şeref yoksunu eğer doğruysa sevgilin adamsa seni şikayet eder umarım köpek sizin gibilere idam cezası verilmeli

Güncellemeler:
Allah uzun ömür versin yazıyorum orda
(Belanı) of niye böyle oldu sinirden ölücem

2|2
16|49

En İyi Erkek Görüşü

• Evet idam cezası kesinlikle verilmeli. dicek bişey bulamıyorum gerçekten. Bu tip üzücü olaylarla karşılaşınca erkekliğimden utanıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim biri önce kısasa kısas sonra idam derdi aynen öyle düşünüyorum bende

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• tecavüz normal artık ülkemizde. dahada kötüye gidecek bundan sonra eminim.

1|0
    0|0
    • Haklısın kötüye gidiyor insanların geleceklerini elinden alanınkiler de alınmalı pislikler

• Hayır idam onlar için kurtarma operasyonu olur bence tecavüz ve taciz edenler ameliyatla kadın yapılsın ve erkeklerin yattığı cezaevlerine konulsun orada da ona tecavüz etmesi sağlansın ve medya da yayınlansın bu haber olarak bak bakalım bir daha kimsenin dötü yermi tecavüz etmeyi

1|0
    0|0
  • sevmek sevilmek güzel şeydir ama sevmek sevişmek demek degildir bizim kot kafalı insanlarımız sevgilileriyle elleşmeye bir hatlar karıştırmaya bayılıyor düşün evlilik öncesi ilişki dinde neden yasak_? yasaklara uymak lazım ilişkilerdede seviye şart ama erkek kızı kızda erkegi kullanıyor tekrar söylüyorum sevmek sevişmek öpüşmek degildir

1|0
    0|0
  • Tek çözüm, ayni sekilde ömür boyu cezalandirmak!

www.kizlarsoruyor.com/.../q4702002-bu-tecavuzculere-ne-yapmali

1|0
    0|0
  • İranda tecavüzcüleri meydanda sallandırırlardı vinçlerle ne hoşuma giderdi pislik köpekler hatta bence malum bir taraflarında asıcan

1|0
    0|0
  • iktidar ( 1 kereden bisey olmaz)

2|0
    0|0
  • şart kesinlikle. Demokrasi denilen şey 8 yasindaki kizina 15 yasina kadar tecavuz edip 20 yil ceza alan babanin olduğu sistemse kimse kusura bakmasin ben demokrasi istemiyorum ozaman.

1|0
    0|0
  • İdam ödüldür bende bunu anlamıyorum. hadım edilsin arkadaş ondan sonra da hapse konulsun o zaman cezasını çeker zaten

1|0
    0|0
  • İşte bunlara küfür etmeyelim de bunların ağzını yüzünü dağıtmayalım da kimin dağıtalım? Asmalı bu ş... sizleri !

1|0
    0|0
  • İdam edilsin

1|0
    0|0
  • İdam hafif kalır organı kesilip münasip bir yerine tıpaç yapılmalı.

1|0
    0|0
  • Beence hadım edilsin :) adam zaten idamm edilirse bir şey olmaz ki amacma ulasştm felan der hadm edilirse dahs kötü çocuğu olmıcak.

1|0
    0|0
  • tecavüze karşı hadım ve ardından idam gelmeli diye düşünüyorum arkadaşlar. bayanlar erkeklerden korkar oldular. sokağa cıkarken bile gözler sağ sol hep günahtır. bunun önüne ülkece geçilmelidir. hemde acilen.

1|0
    0|0
  • Ölüm hediyedir böylelerine

1|0
    0|0
  • Tecavuz cezasi tecavuz olmali
    Idam fazla

1|0
    0|0
    • İnsanların hayatlarını elinden alıyorlar onların da alınmalı

• ortada cinayet yoksa idam fazla

• Cinayette insan bir kere ölür, tecavüze uğrayansa her gün ölür. Bu sitede bu tür şeyler yaşayan arkadaşların buna dair paylaşımlarını okumadın sanırım.

• Hayır idam cezası ödüldür onlara pipisi kesilmeli bence

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Bir kere mi olmuş?

1|0
    0|0
  • Hemen öldürmek kolay, yavaş yavaş öldürmek lazım.

1|0
    0|0
  • siradan olum olmamali.. iskenceyle olmali.. oncelikle o tenasul uzuvlarini testereyle kesip agizlarina sokup yutturmali.. sonra yavas yavas oldurmeli o. c larini

1|0
    0|0
  • Mesela bundan başlanabilir ibret olsun diye

1|0
    0|0
  • Kesinlikle verilmeli.. Asljnda olan bir kanundu ama degistirdiler

1|0
    0|0
  • Kalıcı olarak hadım etmek bence en güzel ceza

1|0
    0|0
  • hadım edilmeli, umumi delik olarak abazalara sunulmalı. idam basit bişey

1|0
    0|0
  • Hadım hadım hadım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle verilmeli.

1|0
    0|0
  • Idam az değilmi sanki

1|0
    0|0
  • verilirse tecavüz bitecek mi
    hayır
    ama vicdanları rahatlatmak için
    evet

1|0
    0|0
  • En buyuk ceza hadım edilmesi

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Bence idam cezası verilmesin
    Ölüm kurtuluşu olur.
    Ağırlaştırılmış müebbet verip ömür boyu içerde çürüyüp gebersin.
    Hem bu dünyada hem ahirette çeksin

1|0
    0|0
  • troll yazmıs sakasını dahı yapılabılır goruyor.. ıdam cezası verılmelı tabıkı.

1|0
    0|0
  • idam değil. ölüm kurtuluş olur. yaşasın da o tecavüz ettiği genç kız gibi yaşamı boyunca hatırladıkça üzüleceği, azap çekeceği bir şey olsunn. osmanlı zmanında iple hadım ediyorlarmış sanırım öyle yapılsın. ilaçla falan değil böyle acı çektire çektire hadım etsinler.

1|0
    0|0
  • İdam! İdam ! Tek çare idamm

1|0
    0|0
  • sürünmelerinden yanayım

1|0
    0|0
  • idam geri gelsin böyle insanları s*kinden asıcaksın

1|3
    0|0
  • verilmeli.

1|0
    0|0
  • çükleri kesilmeli

1|0
    0|0
  • Meydana asılmalı gelen giden kesmeli Canının acısıyla gebermeli görenler belki ibret alır

1|0
    0|0
  • Tabikide verilmeli kadınlar kullan at kağıt havlu değiller allahın belaları hepinizin çuku kurusun düşsün etleriniz lime lime olsun defolun bacım çocukları sizleri babanız kusmuş ya da dayınız sıçmış yeterrr yeter! GEBERİN.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Ne idamı önce bir surundurceksin hadım edip sonra idam etceksin idam kurtuluş olur bu şerefsizlere

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • İdam verilsin.
    Fazlasıyla hakediyorlar

1|0
    0|0
  • Verilmeli.

1|0
    0|0