Artık guzellıge degıl sadece paraya bakılıyo beyler dogru mu?

fark ettımde artık bır bayan ne kadar guzel olursa olsun kadrolu ıyı bır ısı yoksa pek onemı kalmıyor ama o bayan ogretmen hemsıre vb gıbı ısı varsa guzellık pek de onemsenmıyor ya da krıtellerını daha da asagıya cekıyor beyler?

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazıkki para artık herşey olmaya başladı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkes önemli olan kalbi der ama ilk önce dış görünüşe bakılır sonra da statüsüne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Oha eskiden kadınlar erkeklerde paraya bakardı şimdi erkekler mi kadında paraya bakmaya başlamış
    Güneş yarın batıdan doğar sabaha kadar oturup izlemek istiyorum bu anı kaçıramam

1|1
    0|0
  • niye gidipte evde oturan bir kız ile evleneyim ki?
    çok saçma..

ben para kazanacağım ona bakacağım ,
    olmaz öyle.

ben hep çalışan kadın istiyorum ki bulucam da öyle , bir memur olayım ilk önce :D

0|2
    0|0
    • ben şahsen yeterli para kazanabileceğim bir iş bulsaydım hatuna bakardım, hayat gelmiş geçiyor bari o biraz rahat etsin. ama kendi ortamımda bulup evlenecegim biriside zaten evde oturacak bir tip olamaz, çalışmak, boş durmamak başka birşey.

• valla ben hep arkilerimin ki yakışıklı elemanlar
    gidip tipsiz kızlarla evlendiğini gördüm kızların paraları da yok mesleğide

sebep kendi her haltı yiyip edepli bir kadının tüm bunlardan daha değerli olduğunu idrak etmesi ve yemek yapıp çocuk doğuracak bir organizmaya ihtiyaç duyduğu için

gel gelelim senin dediğin adamlara bunlar ise o kadar poh yemiştir ki artık kızın kucaktan kucağa hoplaması doğal gelir ve kaşşarları kabul ederler lakin mesleğin yoksa evlilik hayatında adamın parasını yiyip sömürecek ya da yorulmayıp dilin ile başının etini yicen

bu nedenler doğrultusunda bu hemşire öğretmen şayet edepli ise birde yemede yanında yat

ve geçmiş zakalı kızlarımız edebin sadece kadında olduğunu sanar bu nedenle çok edepli kızlarımız benden sonra yapmaz gibi sallakça bir fikirle kara kaşa göze kanıp hayatının mine goyar.

işte doğru daha doğrusu yanlış olan bu.

0|0
    0|0
    • neden edeplı guzel kız yok mu?

• zeka farklı şeydir akıl farklı
      sallak dediğimiz gere zeka değildir bunu kullanamayan yani akılsız

istersen ordinaryus ol bu seni akıllı yapıp sallaklıktan kurtarmaz

• peki hocam başka birşey dile getirip şu apdal sorunu cevaplıyayım
      hem edepli hem güzel isen ki güzellik bir nimette olanilir zillette bu kimle paylaştığına göre değişir

ve bu kişiler kimi seçeceğini iyi bilir yalnız kalıyorsa iyilerin artık nedirliğinden dengi olanların nadirliğindendir

tek sen değilsin

ve ben güzelliği bir kısas olarak kullandım özellikle belirtmedim ki konu böyle algılanmasın kısas ne idi
      yakışıklıya hgöre çirkin kızlar

sana bana göre o kızlar güzel olabilir

daha da sorma

• Ne bilem ben? Öylemi oluyoru hakkiten...

0|0
    0|0
  • Doğru artık kız erkek fark etmiyor para önemli adam tek maaşla çalışsa 2.5 tl alsa 20 yıla ev araba yazlık anca yapar oda ek gelir varsa 2 maaşlı olsa 5 bin TL alsa o 10 yıla duser çocuk girdimi araya ne güzellik kalıyor ne tip bir ara haberde adam Norveççe yasiyormus emekli parası 12 bin TL imiş Türkiye burasi hayat şartları zor normal tip olsun parası bol olsun :D davul bile dengi dengine

0|0
    0|0
  • haklı olabilirsin yaşam şartlarından dolayı bu böyle kaliteli bir yaşam istiyorsan artık kadın erkek çalışmak gerekiyo babalarımıza helal olsun buarada tekbaşına bizi bu yaşa kadar bakmış büyütmüş ben şahsen bir erkek olarak şöyle düşünüyorum bugun alabileceğim maksimum maaş 2500 bununla nasıl geinirim çok düşünüyorum açıkçası

0|0
    0|0
    • bende calısıyorum ama ben cocugumu kendım buyutmek ıstıyorum calısmak ıstemem ılerde

• tabiki en güzeli o çok haklısın

• benim düşünceme göre yanlış bu..

1|0
    0|0
  • Satılık adamlar onlar.

1|0
    0|0
  • Zamane kızı ve erkeği için aynı düşüncelerdeyiz..

0|0
    0|0
  • işi yoksa olmaz tabi. babası soruyo ama oğlumuz ne iş yapar diye ;) benim de öyle bir hakkım olmalı. ayrıca 10 üzerinden 8 lik arıyorum ben :D

0|0
    0|0
  • yaw arkadaş üşenmedim tüm yorumları okudum... hiç aşktan bahseden olmamış... gençler... AŞK DİYE BİŞEY VAR SİZ YAŞAMADINIZ MI? hala yok güzellik, yok para... sizden kim bu duyguları arındır dı? internet mi?

0|0
    0|0
  • Bence yanlış ben ilerde eşim olacak kişiyi ne çalıştırırım nede parasına bakarım
    çalıştırmam çünkü o güzelliği benden başka kimsenin görmesini istemem
    para olayına gelince aga bizimde gururumuz var ya öyle saçma şeymi olur

0|0
    0|0
    • umarım bu dusuncede bırı karsıma cıkar

• Çok zor günümüzde böyle düşünenlere yobaz gerici vs diyorlar

• Evet para para para.

0|0
    0|0
  • Içi dışı güzel olsun, edepli olsun, güler yüzlü olsun, saygılı olsun, beni sevsin.. Ben bir ömür köle gibi çalışmaya razıyım. Bırakın çalışmayı, canımı dahi veririm :)

0|0
    0|0
  • bir erkek yakısıklı değilse paralı değilse bakılmıyor

0|0
    0|0
  • Para degil paranin miktarina bakiliyo 😋

0|0
    0|0
    • bence sacma ben erkek olsam hatun guzel olmalı be koynuna gırecem ben bunun bı omur

• Isin dalgasi tabiki , ben ne kadar yanlis oldgunu dusunsemde para her zaman agir basiyor.

• Hadi ya

0|0
    0|0
  • benim için farketmez

0|0
    0|0
  • Kızlar daha beter ama

0|0
    0|0
  • Sen ne yaptın peki?
    Sen hangi kriterdesin?

0|0
    0|0
  • Sen olayı yanlış anlamışsın :D bu erkeklerde böyle. :D

0|0
    0|0
    • sırf atanmadıgı ıcın erkkek arkadası tarafından terkedılen bırcok kız var

• Karakter ve samimiyet meselesi...

• Oyle değil iste iyi bir fizigi yoksa isi ne olursa olsun benim isim olmaz onunla

0|0
    0|0
  • Tam tersi de oluyor, 5 yıllık kadrolu Doğu görevi yapılmış da istiyorlar tatlım 😊😂😂😂😂😊😊

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • yooo ben ne kadar insan karakteri ne kadar sağlam ona bakarım para kazanılır karakter değil

0|0
    0|0
  • sanmıyorum öyle olduğunu güzelsen hayata 3-0 önde başlarsın

0|0
    0|0
  • sonra 2 sene sonra bosanıyor abisi. d

0|0
    0|0
  • Ben hala güzelliğe bakıyorum

0|0
    0|0
  • dogrudur

0|0
    0|0
  • millet nelere bakıyo bir ben ve ben gibi asalaklar aşkı aramanın peşine düşmüş :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• yoo guzellıge bakılıyor tabıkı :) ıstısnalar dısında

0|0
    0|0
  • Eh haklılar. Ama burada mesele para değil, "kariyer." Kadınlar için de, erkekler için de böyle. Eş/sevgili seçimi yapılırken kariyer bu seçimin %40'ını etkiliyor.

0|0
    0|0
  • onlarda artık, bizim taktiği uyguluyor... Uygulamayın ya

0|0
    0|0
  • Herkes için önemli aslında artık

0|0
    0|0
  • Hayır, aynı fikirde değilim.

0|0
    0|0
  • Beylerin canı cehenneme onlara kadın cinsiyetli bir şey olsun da kriter mriter faso fiso

0|0
    0|0
  • Malesef çok haklınız. Erkekler de paraya bakıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...