Zamanla İngilizlere benzer miyim?

4-5 aydır İngilterede yaşıyorum ve sanırım bundan sonra da burada yaşayacağım uzun yıllar. Sizce zamanla buranın halkına benzer miyim? Sonuçta üzüm üzüme baka baka kararır. :)

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• benzersin tabi sonra türkiyeye gelip yetenek sizsinize katılırsın acunn bey var ben türkiyede galmak o garılar gibi acun bey türkçe rap ovv yee :) (saçmaladım)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benzemek değil de uyum sağlıyorsun ama özünde kendi ırkının getirdiği özellikler devam ediyor yani ingiliz olmadığın belli oluyor çünkü onlar gibi konuşmuyorsun ingilizcen süper olabilir ama yaradılıştan gelen bişey bu harfleri onlar telaffuz edemediğin cümleler oluyor ya da onların yaşayış biçimi senin kültürüne ters oldugu için uyumsuzluk olabiliyor ama genel olarak uyum sağlıyorsun sıkıntı olmuyor

0|0
    0|0
    • ingilizceyi ingilizler gibi konuşuyorum. onun yaradılışla bir ilgisi yok.

• Kabul et, bu konuda bilgisiz fakat oldukça bilgili olduğunu iddia eden bir insansın :D

• Evrim diye bir gerçek vardır, adaptasyon ve modifikasyon denen gerçekler de vardır. İnsan, zaman içinde yaşadığı ortama uyum sağlar biyolojik ve fiziksel açıdan. Bunları çoktan biliyor olman gerekirdi halbuki...

Erkekler Ne Diyor 19

• Oranın toplumunu yani insanlarını sevdiysen ister istemez benzersin ayrıca kendi ülkende olmadığın için o ülkenin kurallarına ve hayat akışına ayak uydurmak zorundasın yani sonuç olarak benzeyeceksin illaki

1|0
    0|0
  • Bende gençken almanyada karlsruhede kalmıştım bir süre ve beni genelde türke değilde almanlara benzetirler..

Sanırım olabilir :)

0|0
    0|0
  • benzersin benzemesin sana kalmisdir hersey ilk adimla baslar.

0|0
    0|0
  • Sürüden olmak istiyorsun yani

0|0
    0|0
    • sürü psikolojisi sürü psikolojisi :D

• Cok benzemezsin.

0|0
    0|0
  • Maalesef oluyor. Arada bende İngilizce kullanmak zorunda kalıyorum 😊

0|0
    0|0
    • Sizce mi İngilterede yaşıyorsunuz? :)

• Umarım yaşamazsın 😊 hayatında başarılar mutlu bir ömür geçirmen dileğiyle 😊

• sağolun siz de :)

• senin bilceğin iş

0|0
    0|0
  • Ben 7 yaşımdan beri türkiyedeyim amerika doğumluyum annem amerikalı amerikalılara benziyorum siyahi saçlar örgülü falan ama türkçeyi çok iyi biliyorum 7 yaşımdan beri burda olduğum için

0|0
    0|0
  • Benzemesin

0|0
    0|0
  • benzememek için çabalarsan benzemezsin

0|0
    0|0
  • kusursuz bir anadil seviyesinde ingilizce konuşamadığın müddetçe ı-ıh..45 sene de yaşasan asimile olamazsın, ingiliz kalamazsın.

0|0
    0|0
  • Benzemezsin her zaman Türk damgası yiyeceksin bir şey olduğu zaman merak etme

0|0
    0|0
    • bir şey olduğu zaman derken?

• Türkiye ile ilgili olay olduğu zaman bir de çevreden bahsetmişsin büyüme veya çocukluk döneminde olsan etkilenirdin. Artık buyuyemeyecegine göre onlara benzemesin giyim kuşam benzeyebilir sadece

• Benzemezsin ancak ingilizle evlenirsen çocukların benzer

0|0
    0|0
  • Konuşman. Benzer tavrın benzer ama tip aynı kalır yani evrim geçirmez sin

0|0
    0|0
    • tip de biraz değişir iklim nedeniyle

• Tek sen yaşamıyosun veya sen gitmedin hadi sana yeni evinde mutluluklar

• teşekkürler de tek ben yaşamıyorum ne alaka?

• Derken bile turk atasözü kullaniyisun :D benzemessin

0|0
    0|0
    • henüz benzemedim fakat bir arkadaş dedi ki benzemezsen dışlanırsın. o nedenle hangi durum daha hayırlı olur bilmiyorum :D

• Dışlıyormusun

• hayır neden dışlayım ki?

• Benzersin. Ben de İngiliz asilzadeleri gibiyim. Evlenelim mi? Londra'da yaşarız.

0|0
    0|0
  • yok benzemezsiniz. ama sizin torunlarınız benzer...

0|0
    0|0
    • neden ki?

• o zaman su anda almanya daki gibi dengesizlikler ortaya cıkar. sonuçta orda azınlıksınız. o yuzden diyorum...

• O halde onlara benzememiz şart oldu.

• 40 yıl sonra

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :) ingilize benzemek mi istiyorsun

0|0
    0|0
    • hem ingilize hem de türke benzemek istiyorum.

• gurbetçiler gibi mi olurum o zaman?

• daha beter olur. bence ingilizcenin en akıcı ve anadil gibi aksansız konuşarak geliştir kendin için. sonra ingiliz türk fransız vs farketmez bulunduğun toplumdaki güzel yönleri bence kendine seç kötüleri ayıkla. sen kendin ol kendine özel ol, özenti olma derim. özgüveni ve yüksek değerleri olan bilgili insanlar heryerde saygı sevgi görebilir bunun milliyeti yok

• 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Türk her zaman Türk

0|0
    0|0
  • Benzemek gibi bir niyetin varsa neden olmasın? Ama bana sorarsan en güzel kimlik olan Türk kimliğini kaybetmemeye özen göster

0|0
    0|0
    • onu kaybetmem yahu :) neden kaybedeyim :)

• Bence de kaybetme :)

Yükleniyor...