Niye kizlar zengin Adam istiyor?

Ben Australia da doguma bugume yim, dusuncem biraz daha cok degisik olabilir.. Normalda Patriarch kafali insanlar hep zengin koca istiyor, ve ev de oturup yemek yap EV temizle... Kizim, yaaa sen niye zengin koca bekliyon? O 'zengin' koca seni parasinla ezer, gurursuzmusun, Ben asla benden maddi durumu daha cok yuksekle evlenmem. Cunku, ezzik olmak istemem. Erkekler kotu yaratiklar. o kadar paraya duskunsen business kur kendine, oku Calis... Kendin beyin gucuyle goster, akili ol, Zeki ol.. Ama para avcisi be yaaa, o 70 lerde kalan bir kafa.. Anca aptal kiz ister zengin kocayi... bide zengin erkeklerde kendilerinden zengin istiyorlar... Hahhahahaha ya da obur kizlari eziyorlar.. ya da Ben mi yanlişim, kadınlar eski dünyada kalmadı. Kendin çalış oku, eğit

Güncellemeler:
Bu arada arkadaşlar ana dilim İngilizce

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sana katılıyorum. Her dediğin doğru; ama maalesef Turkiyede şartlar boyle degil. Kimse gurur takmiyor, sorun yok yani, genel mantık zenginse düşürürüm. Zaten o seni bekliyordu, veya gitsen bile iyi davranacak ve her gün güzel olacak. Olmayacak, dediğin gibi ezecek.

1|0
    0|0
    • Evet, erkek kendilerinden güçlü kadın istemiyor ya, kendilerin den daha kazanını isteniyor yaa, kızlar da aynısını yapsın...

• Daha az* pardon Türkçe iyi değil ve üstelik keyboard auto seçenekler pop yapıyor

• Sorun değil ben anlıyorum seni, zorlaniyorsan ingilizce yaz anlarım. Ama türkçe dönerim ingilizce yazmak zor geliyor. Senin Turkiyedeki bu durumdan nasıl haberin Oldu peki, Avustralya uzak bir yer.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Genelleme yapman en büyük hatan olmuş. Erkekler kötü yaratıklar değildir. Belki gördüğün örnekler ve yaşadığın toplum erkeğin rolünü böyle ayarlamış olabilir. Kadınların para avcılığı 70'lerden kalma bir şey değil. 70'lerde tavan yapmış ve o dönemden bu günü dek devam etmektedir. Ama günümüz Türkiye'sinde ekonomik gücünü kendinde hisseden aptal (kendi toplumunu anlamayan ben ayrıyım modunda olan) kadınlar topluma ve aile yaşantısına büyük darbeler indirmektedir. Bunun nedeni Anadolu insanı bunu şu anda kaldıramaz. Bu kadar cinayet olmasının sebebinde bu yatmaktadır. Bu olaylarda erkek haklıdır diyemem bu en büyük haksızlık olur. Genelleme de yapamıyorsun çünkü toplumsal patlamanın nedenlerini kestirmek oldukça güç.

If you want, you can talk in English. I can understand you. English is my third language. :))

0|0
    0|0
  • Ayakları yere sağlam basmalı, hemen yelkenleri suya indirmemeli, kendini iyi bilmeli. Yarın bir gün ne olacağı belli değil, yarın bana bir şey olursa ya da yarın ben gidersem...
    Mıçıyla başıyla bir yere gelmeye çalışan insanı da Asalak bir canlı oalrak görüyorum.

0|0
    0|0
  • İyice ezdin hani bizi. Kötü yaratıklar nedir yahu

0|0
    0|0
  • Okurken
    kalbim hızlandı
    elim ayağım boşaldı
    sinir katsayım yükseldi
    Bunasıl türkçeeeeee lannnnnnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • coz they all f** losers and bunch of idiots. that's why. they have to get their chance in order to get their life (!)

0|0
    0|0
    • Hahhahahahaha! They should all try looking forward to earn their own money, than how much their future spouse's going to have. I find these type of people ridiculous.. Being well educated, having fine manners and etiquettes is so much better than sitting at home, being a bum, and waiting for a fucking rich guy to marry you... nahh- ahhh girl, ain't happening.. Then again, they think more patriarchally... They were taught to clean and cook their whole life so when they get married they have it easy.. How stupid... I don't blame them for morally thinking different... Though, I don't understand why they bring up their girls to be someone dependant... I know some families who don't want to take their daughters school, cause at the end of the day she's gonna be at home at do chores... I hate this type of mentality.

• Bu insanlar sevgiden çok paraya bakarlar peki ya parası olmayan ama tam sevdimi seven insanlar? onlar noluyor kaybediyolar buda dünyayı yaşanmaz bir hale sokuyo isyan edersin ama nafile ya..

0|0
    0|0
  • Bize hakaret senin babanda erkek

0|0
    0|0
  • Bende zengin kadın istiyorum

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂 zeki kız seni.

0|0
    0|0
    • Tabi oyleyim, yeni devir erkeklerin yanında ezzik olmiycaz biz kadınlar. Muhtaç da olmicaz, güçlü olmmamiz lazım ki değer verinsin

• hemen bosanmak icin

0|0
    0|0
  • güzel ve muhteşem bir hayatları olacağını sanıyolar

ama ya aldatılıyolar ya da dayak yiyorlar

0|0
    0|0
  • İnsan olan eşi çalışmasa bile ezmez mesela benim durumum iyi ama eşimi ezmiyorum insanlık önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fazla film izliyorlar ve zamanla beyinlerinin yerini Türk filmleri tutuyor.

1|0
    0|0
  • ben fakır bir kız istiyorm :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...