Sitede kitap okumayı seven klasic müzik dinlemeyi seven entellektüel kişiler var mı acaba?

Var ise eğer klasic müzik seven kitap okumayı seven birileri konuşalım biraz müzikler atalım kitaplar hakkında konusalım ne bilim hep kız oğlan falan mı konuscaz hep aşk ilişkileri vs bırakalım sunları azcık

Güncellemeler:
biliyodum lan yok işte :D

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kitap mi müzik mi bir de kahve tamamdır biraz da yağmur klişe ama tam da ben özdemir Asaf turgut uyar Sabahattin Ali der susarım nostaljik şarkılar benim hayatım resmen yeni çıkan popları sevmem. Nazan Öncel bu havada gidilmez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Klasik müzik ve Jazz kadınıyım.

0|1
    0|0
  • vardır illa ki

0|1
    0|0
  • Allah kahretmesin seni klasic ne :D

0|1
    0|0
    • ahahah harbi lann cok güldüm ya dalgınlıgıma gelmiş kimsede caktırmamış :D

• Kitap okumayı severim, klasik müzik de eh işte

0|1
    0|0
    • ne tarz kitaplar

• dur onada ben bir bakayım. ya ben sevdim yıllar önce ilk cıktıgında görmüştüm alıcam dedim alamadım bir türlü sonra kızla ayrıldık aldım kitabı dedim keşke daha önce okusaymısım kızlara biraz gömüyor adam kitapta belki Şu an ondan hosuma gidiyor ama cok sevdim

• Peki, bak

• Çok severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kitap okumayı severim diğerleri uymuyor.

0|1
    0|0
  • klasik müzik dinleyim... opeya ve baleye bayılıyım... kitap okumayı seveyim... özellikle heykes gibi Tolstoy ve Dostoyevski okuyum... tiyatro ve sinemayı ihmal etmem.. sözün özü tam bir entellektüellimdir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...