Bu sitede biri ile nasıl arkadaş oldunuz?

Hikayeniz nedir? Nasıl ilginizi çektide arkadaş oldunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar olmadık bir yerden muhabbet kurdum ki hala şaşkınım.
    tuttum elin adamına naber diye mesaj attım (fesatlık yapmayın bildiğin arkadaş)
    @yersizişler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Moderatör olduğumdan dolayı şikayet için mesaj atıyorlardı. Bir gün birisi hep şikayet etmeye başladı ve ben de gerekeni yapıyordum. 1-2 ay hiç yazmadı sonra baktım ki hesabını kapatıp gitmiş. 3.5 - 4 ay önce başka hesap açıp tekrardan şikayet etmeleri başladı ve ufak ufak sohbet etmeye başladık. Şimdi baya baya samimiyiz :)

1|0
    0|0
  • Düşünceleri, aydınlığı, özgür iradesiyle verdiği net kararları, sevgisi, saflığı, dürüstlüğü ile belirli arkadaşlarım var. Sadece cinselliği ön plana almayan saçmalamayan liberal ve dini, dili , ırkı ayırt etmeyen çok az sayıda dostlarım var. Bu arada bu arkadaşlar sanal hayatta aşka inanmayan akıllı insanlardır. Bu yüzden onları seçtim.

1|0
    0|0
  • Reelde kimse ile arkadaş olmadım henüz.

1|0
    0|0
  • Karmaşık çepreşik

1|0
    0|0
  • arkadaşım yok ki benim :(

1|0
    0|0
  • Çok değişik anılarım var en basiti ahiretliğim ile @AppleCrow yaklaşık 8 ay sorular ile ve görüşlerde konuştuk sonra ben iç iç iç o kafayla kimseye mesaj atmayan ben git @AppleCrow a mesaj at o da cevap verdi işte en büyük hatayı o zaman yaptı benim gibi manyağın birisini başına bela etti arada 2 yıl önceki yorumlarına falan salça olurum kısır günü falan yapıyoruz öyle yani.

1|0
    0|0
    • Ahahaha 😂😂 başımın belası ahiretliğim , daha dantel öremedik senle yanarım ona yanarım :D sadece kısır mı? Aaaa ayıp !
      Su börekleri ve çayı nası unuttun :D

• Hava durumu görevi görüyor onlar ahiretliğim :D şikayet etme romatizmden 😂😂😂

• @AppleCrow Ederim ben deliliğin bana verdiği yetkiye dayanarak hava ne kadar güzel yaa :D

• görüş ve yorumlarda mesela koç burcu yorumu reele kadar gitti

1|0
    0|0
  • sorusunu cevaplarken, ne kadar ilginç değilmi..

1|0
    0|0
  • arkadas olmak istedigime gider derim. o kadar basit lafi evirip cevirmem.

1|0
    0|0
  • ben olmadım.

1|0
    0|0
  • Oldum

1|0
    0|0
  • taktiğim yok öyle ne bilim

1|0
    0|0
  • Onunla ilk tanışmadan önce ünlüler mesaj okumuştum. Sonra üzülmesin diye mesaj atmıştım ona @Єναηєscєηcє-Sєlєη

1|0
    0|0
  • Valla bilmiyorum ama değer biri yok

1|0
    0|0
  • Şunu anladımki hepsi boş. Artık kendi kendime çalıcam kemanımı

1|0
    0|0
  • Ikimizde yazı yazıyoruz oyle tanıştık ama bitti arkadaslığımız

1|0
    0|0
  • Yazarak. Standart.

1|0
    0|0
  • Burdan hala hiç kimseyle arkadas olamadım

1|0
    0|0
  • Yorumlarina saldiriyodum sonra olduk

1|0
    0|0
  • Malesef daha olan olmadi. Dikkat cekende

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...