Bu sitede biri ile nasıl arkadaş oldunuz?

Hikayeniz nedir? Nasıl ilginizi çektide arkadaş oldunuz?

0|0
13|42

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar olmadık bir yerden muhabbet kurdum ki hala şaşkınım.
    tuttum elin adamına naber diye mesaj attım (fesatlık yapmayın bildiğin arkadaş)
    @yersizişler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Moderatör olduğumdan dolayı şikayet için mesaj atıyorlardı. Bir gün birisi hep şikayet etmeye başladı ve ben de gerekeni yapıyordum. 1-2 ay hiç yazmadı sonra baktım ki hesabını kapatıp gitmiş. 3.5 - 4 ay önce başka hesap açıp tekrardan şikayet etmeleri başladı ve ufak ufak sohbet etmeye başladık. Şimdi baya baya samimiyiz :)

1|0
    0|0
  • Düşünceleri, aydınlığı, özgür iradesiyle verdiği net kararları, sevgisi, saflığı, dürüstlüğü ile belirli arkadaşlarım var. Sadece cinselliği ön plana almayan saçmalamayan liberal ve dini, dili , ırkı ayırt etmeyen çok az sayıda dostlarım var. Bu arada bu arkadaşlar sanal hayatta aşka inanmayan akıllı insanlardır. Bu yüzden onları seçtim.

1|0
    0|0
  • Karmaşık çepreşik

1|0
    0|0
  • Reelde kimse ile arkadaş olmadım henüz.

1|0
    0|0
  • arkadaşım yok ki benim :(

1|0
    0|0
  • görüş ve yorumlarda mesela koç burcu yorumu reele kadar gitti

1|0
    0|0
  • ben olmadım.

1|0
    0|0
  • Oldum

1|0
    0|0
  • taktiğim yok öyle ne bilim

1|0
    0|0
  • Onunla ilk tanışmadan önce ünlüler mesaj okumuştum. Sonra üzülmesin diye mesaj atmıştım ona @Єναηєscєηcє-Sєlєη

1|0
    0|0
  • Çok değişik anılarım var en basiti ahiretliğim ile @AppleCrow yaklaşık 8 ay sorular ile ve görüşlerde konuştuk sonra ben iç iç iç o kafayla kimseye mesaj atmayan ben git @AppleCrow a mesaj at o da cevap verdi işte en büyük hatayı o zaman yaptı benim gibi manyağın birisini başına bela etti arada 2 yıl önceki yorumlarına falan salça olurum kısır günü falan yapıyoruz öyle yani.

1|0
    0|0
    • Ahahaha 😂😂 başımın belası ahiretliğim , daha dantel öremedik senle yanarım ona yanarım :D sadece kısır mı? Aaaa ayıp !
      Su börekleri ve çayı nası unuttun :D

• Hava durumu görevi görüyor onlar ahiretliğim :D şikayet etme romatizmden 😂😂😂

• @AppleCrow Ederim ben deliliğin bana verdiği yetkiye dayanarak hava ne kadar güzel yaa :D

• Valla bilmiyorum ama değer biri yok

1|0
    0|0
  • arkadas olmak istedigime gider derim. o kadar basit lafi evirip cevirmem.

1|0
    0|0
  • sorusunu cevaplarken, ne kadar ilginç değilmi..

1|0
    0|0
  • Ikimizde yazı yazıyoruz oyle tanıştık ama bitti arkadaslığımız

1|0
    0|0
  • Şunu anladımki hepsi boş. Artık kendi kendime çalıcam kemanımı

1|0
    0|0
  • Burdan hala hiç kimseyle arkadas olamadım

1|0
    0|0
  • Yazarak. Standart.

1|0
    0|0
  • dirak lafı dolandırmadan kanka arkadaş olabilirmiyiz diceksin olmuyosa başka kapıyı zorlayacaksın :D

1|0
    0|0
  • Malesef daha olan olmadi. Dikkat cekende

1|0
    0|0
  • olmadim

0|0
    0|0
  • Olursa yazarım.

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar kimseyle arkadaş olmadim.

1|0
    0|0
  • Yorumlarina saldiriyodum sonra olduk

1|0
    0|0
  • Yazan olursa oluyoruz olmazsa banana😂

1|0
    0|0
  • soru yazarken çarpıştık ben kitaplarını toplamaya eğilirken kafa kafaya çarpışıp gözlerimizin birbiriyle temas etmesiyle aşık olduk sonra sevgili olduk güldük eğlendik derken birlikte olduk sonra evlilik kararı aldık fakat ailelerimiz karşı çıktı ben işsizdim o ise zengin babanın kızıydı.

0|0
    0|0
  • Sorularda sohbet muhabbet ederek : )

0|0
    0|0
  • @beren18 burdamisin acaba

0|0
    0|0
  • ilk arkadaşım kapak fotomla ilgili sorular sormuştu öyle başladı

0|0
    0|0
  • Kimseyle arkadaş olmadım :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...