Çok yakışıklıyım. Baklavalarımdan uyuyamıyorum. Kızlar ve gayler peşimde. Ne yapmalıyım? Yardım?

İnanılmaz yakışıklı ve çekici bir erkeğim. Erkekliğin üst noktası evrim geçirmiş haliyim. Perfect bir erkeğim. Kaş desen var, göz desen var, bakışlar desen var muhteşemim. O kadar güzel ve seksiyimki kimse benim cazibeme dayanamaz baygınlık geçirir. Aşırı derecede sempatik, sevimli ve ateşli bir vücudu olan erkeğim. Kaslarımı, baklavalarımı düşünmekten o inanılmaz harikulade yüzümü ve vücudumu düşünmekten geceleri uyuyamıyorum. Buz mavisi gözlerim, siyah düz saçlarım, süt beyazı harikulade tenimle etkileyemeyeceğim insan yoktur. Etrafa bakınca kendimden yakışıklı ve tatlısını göremiyorum kendimi aynanın karşısında saatlerce izlerken buluyorum.Çok şeker bir şeyim tatlılıktan eriyecek gibiyim. Narin ve zarif vücudumdan hoş ve ballı yüzümden dolayı sokağa çıkmaya korkuyorum.Çünkü beni gören her kız ve her gay bana ilk görüşte abayı yakıyor. Benim güzelliğimi gören bir çok lezbiyen lezbiyenlikten vazgeçti ya da biseksüel oldu. Heteroseksüel erkekler bile bazen güzelliğim karşısında dayanamayıp tekrar tekrar bana bakabiliyor. Ne yapmalıyım? Yardım? NOT:Sizde benim yakışıklılığıma dayanamayıp bana aşık olmayasınız diye fotoğrafımı koymuyorum.

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

• Kendime narsist diyordum ben değil mi?
    Evet, doğru.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayallllerrrrr, Hayatlarrrrrr...

Genelde çok yakışıklıyım taciz ediliyorum o bu şu diyenler çok zayıf kalan bir görünüme sahip oluyor :D Çok güzel bir örnek var; Sen kendini övme bırak insanlar seni övsün :)

0|1
    0|0
    • Zaten övünme işi dışarıdan yeteri kadar övgü alamadığı için oluyor hemen hemen övünen herkes böyledir yani

• Tebrik ettim uzun uzun nasil da yazmissin 👏👏😄 senin yakisikliginin onune gecebilecek bir kusur yok uzgunum 😎😄

0|0
    0|0
  • Narsistliğin de böylesi..

0|0
    0|0
  • O kadar yakışıklıyım ki sadece sağ elime sokuyorum. Başka kimseye elletmem

1|2
    0|0
  • Ya nasıl inanalim buna. Bu ego fazla bence sana? Hayır dışarı çıkmıyormus sırf öyle diye ya biliyor musun herkeste sokakta sen dışarı çık diye bekliyordu

0|0
    0|0
  • Aynaya bakma bari catlar filan

0|0
    0|0
  • Yine de bir gorseydik keşke

0|0
    0|0
  • Tamam kanka anladık yakisiklsin

0|1
    0|0
  • O ayna diye baktıgın bir unlunun posteri falan olmasın şeker😂

0|0
    0|0
  • Bayildim yazina😂

0|0
    0|0
  • Cok yakisiklisin keske olsen

0|0
    0|0
  • Güzel trollmüş bide uğraşmış

0|0
    0|0
  • Gördüğün rüyadan acilen uyanmalısın 😊

0|0
    0|0
  • Baklavalar batıyorsa erit tekrar

0|0
    0|0
  • Çok yaşa ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• cool story bro.

0|1
    0|0
  • Ya bu kadar övgüye cidden tipi merak ettim. Nasıl bir tipin var ki böyle hayaller kurdun kendine :)

0|0
    0|0
  • Ondan gizlisin anladım kanka :D

0|1
    0|0
  • Cok uzun yazmissin bro...

0|0
    0|0
  • Aynen knk

0|0
    0|0
  • Ver gitsin birine