Abd sömürgerciliği nasıl bu kadar iyi yapıyor?

Merhaba uzun süredir kafamdaki bazı sorular canımı sıkmaya başladı ve sizlerle paylaşmak istedim.
Abd nasıl oluyorda bütün dünyayı sömürüyor.
Devir teknoloji devri ve kullandığım sistemlere bakıyorum.
Facebook, youtube, whatsap, instagram, google, apple, android bunlar hep abd yapımı ve günde milyonlarca tl reklam parası veriyoruz.
Sürekli abd ye para ödüyoruz ilaç, silah, makineler yetmezmiş gibi birden bunlara ödüyoruz.
Haftasonu sinemaya gideyim diyorum bakıyırum güzrl filmlerin hepsi abd yapımı. Yemek yemek istiyorum abd firmaları kahve içelim diyorum abd firmaları dolu bıktım artık abd nin bizi sömürmesinden.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
10dk daha araştırma yaptım
Bilgisayar işletim sistemi-işlemci-ekran kartı-ram hepsi abd yapımı

3-4ayda En çok pirim yapan filmlere bakıyorum abd yapımı
Yıldız savaşları-2milyar dolar hasılat
Batman/süpermen -700milyon dolar (2haftada)

Yakında afrikalılar gibi olacağız gibi geliyor bana

0|0

En İyi Kız Görüşü

• bunun acıklaması cok uzun. ıllumınatı ve masonluk konularını okuyun.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların zihinlerinde yer etmeyi çok iyi biliyorlar. Biz de anca bu firmalardan ürün almayarak yıkabiliriz

0|0
    0|0
    • İmkansız hergün sistemlerini kullanıyoruz.
      Bilgisayar telefon komple onların elinde

• Sonuçta visual studio kullanmak gerekmiyormu diger iyi programalrda abd nin

• Hayır. Visual studio hiç kullanmadım. Açık kaynaklı bir editor bulabilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• İllimunati kesin 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Adamlar sistemi başta kurmuş küresel ekonomiye sahipler abd doları ülkelerin %70 i abd dolarıyla ticaret yapıyor 2. petrol dünyadaki petrol ticaretinin %80 i abd nin elinde adamlar sistemi başta kurmuş

0|0
    0|0
  • Adamlar uzaya nükleer bomba stokluyor yakin da kafamiza atacaklar. Caresiziz dostum ülkenin teknolojisini geliştirip pazarimizi büyütmek zorundayiz başka yolu yok bunun

0|0
    0|0
    • Adamlar salakmı bize savaş açsınlar heryıl milyarlarca dolar para ödüyoruz. sen olsan kendi kolunu kesermisin 😄

Yükleniyor...