Teröristlerin genelde çirkin olması bir tesadüf mü 😂 ?

Teröristlerin genelde çirkin olması bir tesadüf mü 😂 ?

---------------------------------------------------------------------------------

Türk askeri ve Türk polisi yakışıklı karizmatik iken teröristlerde neden hiç yakışıklıya rastlanmaz? Biz kamuflaja hayranız hem karizmatik durduğu için hemde taşıdığı anlamdan dolayı peki eşek severler bu teröristlerin olmayan karizmatikliğine ve taşıdığı hain p*c anlamına mı hayran? 😂

3|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• oc olmak kolay değil tabi :D

6|8
    0|0
  • İlk başta o polis resimlerini görünce öyle elimi bir masaya vurdum. Neyseki son fotoğrafta yer alıyor hainlerin simaları...

2|1
    0|0
  • şerefsizlerin yüzüne Nur doğacak değil elbette..
    ALLAH'ın Gazabına uğramış yaratıklaşmış şekilsiz ve biçimsiz varlık durumuna geçmişlerdir..
    bunları hiçbir hayvanla kıyaslamam hiçbir canlıyla kıyaslamam..
    dünyada gördüğüm en gereksiz zat sıfat..

2|0
    0|0
  • Yüzünden şer akıyor diye bir tabir vardır ya işte bunlar için söylenmiş bir laf.
    Özelikle bayanlara bakın bir insan bukadar mı çirkin olur yaaaa. Beni bayanlardan soğutuyorlar

1|0
    0|0
    • Aynen iticiler 😂

• Devlet 5 yıl göz yumdu bu şerefsizlere ama halk onlara destek vermedi bunu da unutma 😊😊😊

• Halk destek vermedi? bu vermemis halleriyse iyi 😂

• Shxhd haklısın

1|1
    0|0
  • 2|1
    0|0
  • Kürt kızlarına acıdım mk. Bunlara mı veriyorlar?

1|1
    0|0
  • Ne beklıon ki

1|0
    0|0
  • Adamlar dağda bir avuç bulgurla 1 ay yaşıyor sen yakışıklılıktan bahsediyorsun 😄

1|0
    0|0
  • Hayata küsüp terörist oluyorlar herhalde.

1|0
    0|0
  • kanlarıının bozuklugu yüzüne vurmuş

2|1
    0|0
  • Askerimiz de polisimiz de yakışıklı

1|0
    0|0
  • Hainler. jep tipsiz olur

1|0
    0|0
  • Bu p. çlerin niye ölmediği anlaşıldı..

Kurşun atıyosun yön değiştiriyo bu tipe 😂

1|0
    0|0
  • Keyfini çıkar o zaman

1|1
    0|0
  • bizim bizim yiğitlere bak bide şu at hırsızlarına bak hahaha bokumun bakımsız tarzanları.

1|0
    0|0
    • Aynen ya hahah cidden Allahin laneti uzerlerine olmus 😃😃😃😃

• işledikleri günahların yüzlerine yansıması diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Askerdeyken bizim karakolu 3 terörist bastı 2 si bayan baya bir çatışma çıktı çatışma sonucu 3 de kanına belendi geberip gittiler. kadın teröristler çok bakımlıydı makyaj çantlarında yok yoktu

0|0
    0|0
  • Belkide bu yüzden adamlar canlı bomba oluyorlardır zaten hayattan ümitleri yok :D

1|0
    0|0
  • Vatanını sevenin yüzü nurludur. Sevmeyenin yüzünde nur kalmaz. hain olduğuun yüzünden belli eder...

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...