Kız babası, kızını damadından kıskanır mı?

Kız babası, kızını damadından kıskanır mı? Hani bu evlenmeden önce babanın kızının sevgilisine sinir kapma olayları falan evlendikten sonra da oluyor mu?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bir babanın ilk göz ağrısı heralde kızıdır, anne için de oğludur. Baba kızını, kız da babasını kıskanır. Bu insanoğlunun yaratılışında vardır :). Bir baba güzeller güzeli prensesini yabancı bir erkeğe verince duygusallığa bağlar. Hayatından bir parçayı, canından bir canı tanımadığın birisine veriyorsun. Ee haliyle kıskançlık tavan yapar :). Allah herkese nasip etsin, bu kıskançlık illaki olur ama hayırlı ise bu iş, kızının mutluluğu herşeye değerdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim babam😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kıskanır tabi ama bu sevgili kıskançlığı gibi olmaz.
    ayrıca kıskanmalı da. bir kadın kaç yaşında olursa olsun baba desteğini her zaman hissetmeli, böylede elin adamına karşı kendini daha iyi savunur

0|0
    0|0
  • Ben kızımı kiskanirim hemde cok kiskanirim evlenince merak ederim iyi mi kötü mü kocası iyi davranıyor mu off be daha kendim evlenmeden cocugum olmadan onların sıkıntısına girdim :/

0|0
    0|0
  • Kıskansa neden kızını versin

0|0
    0|0
  • ben asla vermem

0|0
    0|0
  • Yok daha neler ☺☺

0|0
    0|0
  • Bence evlenene kadar üvey evlat muamelesi görse de evlendikten sonra bir kız babası kendinden sonra en çok damadına güvenir kızı konusunda. Çünkü onun için bütün kıstasları tamammıs ki kızını alabilmiş

0|0
    0|0
  • Kiskanorr

0|0
    0|0
  • bir süre kıskanır...

0|0
    0|0
  • kıskanır biliyorum ben

0|0
    0|0
  • Kıskanır kiskanmali da

0|0
    0|0
  • Geciyor sonradan

0|0
    0|0
  • Kiskanir tabiki. Ama insanlara gore degisebilir

0|0
    0|0
  • kıskanır tabii ki... anne ile gelin arasındaki muhabbette bu yuzden zaten...

0|0
    0|0
  • Cok baglilarsa olabilir.

0|0
    0|0
  • kıskanmaktan nefret ediyom :D

0|0
    0|0
  • Sorumu lan bu şimdi :D

0|0
    0|0
  • Mal mısınız yavrum siz.

0|0
    0|0
  • olabilir hayatta hiç bişey olmaz die bişey yok.

0|0
    0|0
  • Evet !

0|0
    0|0
  • Kıskanır tabi benim kızım olsa kıskanırım kızımı çok seviyorum :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Geçiyo 😂 nisanliyken ya da sevgiliyken kiskanma oluyo ama evlenince oyle bisey olmuyo yasadim gordum

0|0
    0|0
  • Istemsiz bir şekilde güldüm 😃 babamı yıllar önce yok saydığım için beni kiskanmaya zaten yüzü yoktur bunu da çok iyi bilir ama diğer babalar için durum feci diye düşünüyorum:)))

0|0
    0|0
  • Babam kıskanır

0|0
    0|0
  • Kıskanır.

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar sevdiğimi yanıma yaklaştırmaz ama evlendikten sonra hiçbir sıkıntı kalmaz :D

0|0
    0|0
  • Keşke benide kıskanan bir babam olsaydı nişanlımdan keşke nişanlımı çekse kenara uyarsaydı kızımı üzme diye😔😔

0|0
    0|0
    • oy kıyamam ben ya keşke demeseydin sabah sabah içime oturdugu yazdıgın eşiminde babası yok bilirim neler cektiginizi kızlar olarak:((((((

Yükleniyor...