Ortamda ezilen dalga gecilen bir kişi oldugunda hangisini yaparsin?

Ama durust cevap verin lutfen...
Sen hangisini yaparsin ?

• Bende dalga gecerim
    15% (3)0% (0)9% (3)Oy Ver
  • Bisey yapmam tarafsiz kalirim
    25% (5)54% (7)36% (12)Oy Ver
  • Ezilen kisiyi korurum
    60% (12)46% (6)55% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda sonuna kadar eminim eğer ortamda birini ezilirken görürsem o kişiyi hayatta ezdirmem ama ilk başlarda bir şey yapmam sonuca yakın saydırmaya başlarım. Ama ezilen ben olduğumda nedense hiç kimse yanımda durmuyor aksine anlaşmışlar gibi üstüme üstüme yükleniyorlar PEK BEN NE YAPIYORUM? Susuyorum ve haklısınız diyip ordan uzaklaşıyorum sonuç olarak ne demiş Hz Mevlana "Cahille girme münakaşaya, ya sinirini zıplatır tavana! ya da yazık olur Adabına"

0|0
    0|0
    • O kisi kendini ezdirmesin ozamn sonucta tarafsiz kalman daha iyi degil mi

• Ya ben ezersem?
      Ben gücümün yetmiceği şeylere kalkışmam, baktım gücüm yetmiyor o çocuğu da alır ordan uzaklaşırım. Uzaklaşmak iyi bir fikir olabilir.

• Mantikli

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• hep ezilen kisi oldugumdan sunu soyleyeyim.. ezileni korurum diyenlerin hepsi yalan soyluyor.. genelde hepsi ya onlara katilip dalga geciyorlar, ya da susuyorlar.. bunu tecrubelerim soyluyor

0|0
    0|0
    • Peki sen neden eziliyirun. Niye kendini svunmuyorsun

• ben aldirsam, ne degisecek ki? Insanlar alay etmekten vazgececek mi? bu sefer de kasini aldirmis diye gay muamelesi gorecem, haksiz miyim? diyeceksin ki insanlarin dediklerini cok umursuyorsun, hayir. ama toplumda kabul edilmek ister her insan. bir arkadasi olmasini ister, gulup eglenmek ister.. bu da benim kaderimdir..

• Cevreni degistir ozamn kasini aldiktan sonra ne diyim

• Ezilen kisiyi korurum

0|0
    0|0
  • Ya ezilen kişiyi korurum ya da tarafsız kalirim ama katiyen dalga geçmem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...