Ablanız biseksüel olduğunu söylese?

kız kardeşimle iyi anlaşıyoruz aileden sadece ona söylemek istiyorum.. aslında açıklanacak bir durum değil ama şöyle ki lgbtden konu açılınca onlar diye bahsediyorum.. bu bildiğin yalancılık ve ben yalanı sevmiyorum. çok kafama takıldı ve w. apptan yazıcam.. sabah kalktınız mesaj gördünüz ne düşünürsünüz? tam olarak kestiremiyorum onun tepkisini. eşcinsellere olumlu ya da olumsuz bir yaklaşımı yok. biseksüellere gıcık oluyor :(

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç tepki vermezdim, olabilir, onun hayatı sonuçta

0|0
    0|0
    • ya zaten öyle de çok heyecan yaptım bana tavırları değişecek diye korkuyorum. belki homofobik biridir..

• planım oydu ama birden gaza geldim nedense :D öyle yapıcam ya.. teşekkürler

• İyi o zaman :) kolay gelsin ve iyi şanslar :)

En İyi Kız Görüşü

• Biseksüellere gıcık oluyorsa şayet, hoş bir tepki almayabilirsin.

0|0
    0|0
    • öyle olması muhtemel. hatta ben duygularımın o anlamda bir sevgi olduğunu bilmeden önce homofobiktim. ergenliktendi sanırım. bizim ergende atlatır diye umuyorum :/

• Yaşlar kaç bilmiyorum lâkin bunu pat diye söylemek yerine, alıştıra alıştıra söylemelisin bana kalırsa. Yani önce, eş cinsellere olan bakış açısını yumuşatmaya çalış kardeşinin.. Sonra sor mesela, kız ben öyle olsaydım ne yapardın? falan diye, nabzını ölç. Yavaş yavaş söylersin.. Ablasısın sonuçta seviyor seni, ilk başta hede hödö tarzı ters bir tepki alsan da zamanla yumuşayabilir.. Kolay gelsin. (:

• iyi fikir teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 14

• söyleme

0|0
    0|0
  • söyleme kardeşinden olursun.
    ne dieceksin kardeşim ben seviciyim mi? gibi

şok olur. çocuklarını senin yanına göndermez vs kötü muamele görürsün.

0|0
    0|0
  • banane kendi bilir

0|0
    0|0
  • yanyana iken söylersin

0|0
    0|0
    • yemeğe çıkarıp öyle açıklıcaktım ama sınava hazırlanıyo vakti yok. bir ara yine konu açılırsa söylicem en doğrusu bu sanırım

• çok iyi yakalamışsın aynen öyle.. çok zor. aramızda çok yaş farkı yok.. onun bir arkadaşı var görmen lazım gözleri kocaman kocaman bakıyor böyle. tüm hali sarıyor beni.. söyleyemiyorum. abisi olsam ayarla derdim. içime atmak zor.

• sen sadece kabullenmesini değil iyice desteklemesini istiyorsun, işin daha da zor

• Ben olumlu karşılardım.

0|0
    0|0
  • söyle oda kzı seni anlar ve bazı seyler düşünür teyze

0|0
    0|0
  • Kıyma benim canım enişteciğime derim :D

0|0
    0|0
  • Önce ona insanları aşağılamamasını sebepleriyle anlat... Sonra söyle...

0|0
    0|0
    • ona ablası olarak çok şey öğrettim insanları aşağılamaz asla ama ön yargıları var bunları da dediğin gibi konuşarak atlatabiliriz.. yaşadığım zorlukları anlatsam yumuşar zaten

• Umarım senin için güzel olur..

• Bence söyleme olumsuz bir tepki verirse eskisi gibi olmayabilir. Bu riski göze alabilir misin?

0|0
    0|0
    • alabilirim.. sadece cesaret lazım

• Bol şans dilerim. Soruna cevap vereyim sabah uyandığımda öyle bir mesaj görsem dalga geçiyor heralde derdim.

• bende öyle düşünürdüm :) teşekkürler.

• Tamam

0|0
    0|0
  • hasta olduğunu söyle seni hastaneye götürsün, tedaviye başla hemen.

0|0
    0|0
  • Kendin ol

0|0
    0|0
  • Ablanmı biseksüel ya eğer sen 45 üstüysen ablan 50 olsa hımm bilemedim ben 😊

0|0
    0|0
  • Söyleme boşver ed

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir daha onunla yakın olmaktan korkardım. Ve mümkn oldğunca uzak dururdum.

0|0
    0|0
    • niye? babanda kadınlardan hoşlanıyor seni taciz mi ediyor?

• sen "biraz" araştırmışsın sorun orada.. düşüncene ve inancına uygun olan şeyleri kafaya atmışsın.. bu konuda hiç bir bilgin yok.. bu şey asla düzeltilecek bir şey değil. ancak bastırılır. bu da kendine yapacağın en büyük kötülük olur. inancına ve fikirlerine saygı duyuyorum en azından nefret dolu biri değilsin.. ne diyebilirim..

• Nefret dolu biri değilimm , insanların bilinçli yapmadıkları duygulara asla önyargıyla yaklaşmam ama araştrmalarım da dediğim şu evey kesnlkle tamamen geçme ihtimali yokk ama bu duruma en büyük etkenin psikolojik oldğunu da biliyorum ve evet bastırılması gerek bu ise yapacağın en kötü şey değil. Kolay oldğunu söylemiyorum kesnlkle ama olması gereken bu ve ancak böyle bu durumdan en karlı şeklde kurtulabilirsin. Yoksa çok yara alacağın bir durum :( ama ne diyeyim Allah yardımcın olsun

• Neeeyy allah korusun:D

0|0
    0|0
  • Ondan uzak dururum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...