En beteri sorunlardan ve sorumluluklardan boğulduğunu hissetmektir, her şey ve herkes üstüne gelmektedir yalnızlık istersin sonuna kadar yalnızlık, beterdir.

4|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Her insanda zaman zaman olur.. Kaçışın hayalini kurmak bile rahatlatır bazı bazı.. sonra kafana bir balyoz iner ve dönersin kendi gerçekliğine..

0|2
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Yalnız kalmakta en sevdiğim şey kararın ben de olması. İnsanların isteklerine göre yaşamaya itiliyoruz öyle ya da böyle.
    Yalnız olmak çıplak olmak gibi herkesin yargıladığı ama insanın kendisine doğal gelen bir şey...

0|1
    0|0
  • Hayır ama bu ara her şey üst üste geldi.

0|1
    0|0
  • Boğuluyorum işin kötüsü de ayaklarıma beton dökmüşler dipteyim...

0|2
    0|0
  • Hayir herseyin üstesinden geliyorum

0|1
    0|0
  • son bir yıldır baya boğuluyorum

0|1
    0|0
  • ergenlik döneminde olurdu bu, şimdilerde olmuyor

0|1
    0|0
  • Aaaa oyle mi? Yalnilzlik muhtesemliktir deme oyle ayip

0|1
    0|0
  • Depresyon o. girme cık hemen ordan!!

0|1
    0|0
  • hayır boğulmuyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Ankara çok boğucu bir şehir olmaya başladı benim için. Hayatımda kimse yok. Sevgiyi tadamadan öleceğim sanırım. Okul desen on yıl yaşlandırdı. Giydiğimiz her terlik ıslak çıkıyor artık.

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar yalnızm boguluyorum bir yandan konuşmak istiyorum insanlarla diğer yandan istemiyorum hayırlısı diyorum

0|1
    0|0
  • Yok ben sikiliyorum hayatim bos

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben boğulmam

0|1
    0|0
  • Evet şu an aynen o durumun içerisindeyim. Üniversite bir yandan daraltıyor, kafamdaki "ben ne yapacağım ileride hayatım nasıl olacak?" gibi sorular bir yandan kafamı kemiriyor yani kısaca her şey çok daraltıcı.

0|1
    0|0
  • Evet..

0|0
    0|0
  • Yeterince.

0|0
    0|0
  • boğulmaktan nefret ediyom :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...