Benden başka aldatılan insanlar var mı burada?

Aldatıldım. Ayrıldım çünkü gururuma yediremedim! Aldatmayın ulan aldatmayın!!! Eğee sevmiyorsanız veya illa *** lik yapcaksanız ozaman ayrılın! Kadınlar çiçektir evet ama aldatılan erkeklerde var onlarda ayen kadınlar gibi bunu hak etmiyor!!! Allah düşmanımın başına vermesin.. Çok kötü birşey. Ağlıcam ama ağlıyamıyorum içim içime sığmıyor! Hakaret ve beddua edicem aklım izin vermiyor.. Hanjm efendiliğmi bozmamak için kendimi yiyip bitiriyorum. Her ekek aldatırmı? Artık erkeklerden ve aşktan nefrer ediyorum güvenim yok. Allah a haval ediyorum.. Kırılan kalbin hatdi hesabı yok! Hakkımı da helal etmiyorum. Kusura bakmayın kimseye içimi dökemedim.. Çok doluyum piskolojim bozuldu artık.

• Aldatıldım
    64% (16)50% (12)57% (28)Oy Ver
  • Hayır aldatılmadım
    36% (9)50% (12)43% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• seni nası aldatmış hacı :D valla yapıyorlar bizde anlam veremiyoruz geride kalıyoruz mal gibi işte

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum.. Allah kimsenin başına vermesin be hacı.. Neden yapılır bu.. Gururum incildi

• Bunuda bilmemi isterim yalnış anlama eski sevgilisi dediğim o ilk aldatan değil aldatanın kuzeninden bahsedigorjm onunla buluştu sonuçta onunlada çıkdığı için eski sevgili diyebilirim ( ama bana onları tanıdığna çok pişman olduğnu ve onlardan iğrendiğni söylüyordu hep)

• Kusura bakma mesajın yogun zamama gelmiş yoksa yazardım mutlaka. Bence cocuk o kızla falan bulustuğunda öpüşmüştür bile sonra pişman da olmuş olabilir yoksa öyle ağlamaz peki Şu an son durumunuz nedir?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Aldatıldım.
    Beni suçladı, ihmal ettin beni dedi. İnandım, kendime kızdım. Yurtdışına geçici görevlendirme ile gitmek zorunda olduğum bir dönemde;
    "Seni önce Allah'a, sonra sana emanet ediyorum. Bize iyi bak." dedim. Yurtdışına çıktıktan 15 gün sonra aynı kişiyle yine buluşup gezdiklerini öğrendim. Yurtdışında 6 ay geçmek bilmedi. Hele beni her arayışında ona haykırmak isterken susmayı yeğlemek acıların en büyüğüydü. Acı her gün kor alev gibi bedenimi, ruhumu yaktı. Türkiye'ye döneceğim güne kadar sabrettim...
    Umut vermişti, evlenecektik. Kızlarımız olacaktı. Hepsi de annelerine benzeyecekti. Hayallerim vardı benim, bitmeyen aşklı hayallerim... Yerlerine acı ekti.
    Türkiye'ye döndüm. Havaalanına gelmemesini söyledim, güya kıyamadığım için böyle söylediğimi düşünmüştü.
    Ebeveynimin yanına gittim. Kendisine sonra görüşelim dedim. Sordu; bir tuhaflık var sende, umarım benden bir şey saklamıyorsun diye. Ben cevap olarak senden saklanacak ne gibi bir şeyim olur ki diyebildim.
    Ertesi gün akşama doğru elimde bir mektupla gittim yanına. Ankara AKM alışveriş merkezindeydik. Mektubu çıkarttım, o kahvesini yudumlarken sana 6 ay önce yazdığım mektubu hediye etmek istiyorum dedim. Çok heyecanlandı. Ben mektubu verdikten sonra, lavabo için izin istedim.
    Lavaboya girdim, gözyaşlarımı sildim, yüzümü kuruladıktan sonra, araç park yerine gidip aracımla oradan ayrıldım. O gün en az 20 defa telefonla beni aradı. Bir dolu mesaj yazdı. Hiçbirine cevap vermedim, mesajlarını okumadan sildim. Bir hf boyunca bu böyle devam etti. Sonra, sustu...
    Önce intihar etmeye kalkıştığını duydum, sonra ise psikiyatri tedavisi gördüğünü...
    Aldattığı da bırakmış onu. Üzüldüm, beni sevmediyse bari onunla hayalleri gerçek olsaydı dedim.
    Ondan sonra çok kadınla tanıştım, yattım. Çoğu ya evli, ya da sevgilisi vardı. Anladım ki, kadının sadakat araması boşuna değilmiş. Çünkü, kişi herkesi kendi gibi bilirmiş.
    ...
    Kabustu uyandım, teşekkürler kadınlar...

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun kardeşim.. Çok üzüldüm. Benimde erkeklere güvenim yok artık. Evlenmeyi çok istiyen bir kızdım hayallerim vardı ama hepsi uçup gitdi. İçim bomboş sadece nefret duyguu var okadar. Allaha haval ediyorum onlar. Allah alın yazımızı hayırlı eyler inşallah.. Bu sadece ağır bir imtihandı zaten ölcez anne çocuğundan bile ayrılcak bizim tek aşkımız Allah. Ben kendimi böyle mutlu ediyorum..

• Ben hiç üzülmüyorum.
      Çünkü duvar gibiyim artık. Bana tokat vurana diğer yanağımı gösteriyorum. Aptalmış gibi numara yapıyorum. Kadınlar bu halimi pek seviyor, halbuki artık ben onları bu halimle aldatıyorum. Aptallık görüntüsü bana ummadığım imkanları veriyor. Çok şey kaybediyorsunuz, benim gibi duygusal erkekleri birer duygusuz caniye dönüştürüyorsunuz. Keşke bizleri canlı canlı ruhen öldürmeseydiniz.

• Aldatıldım. Salak gibi tekrar bağışladım tekrar aldatıldım. Kısa hikaye bu.

1|0
    0|0
  • Her erkek aldatmaz öyle bir umutsuzluğa düşme. Ben kendime yapılmasını istemediğimi şeyi başkasına yapmam ki aldatılmayıda asla istemem yani aldatmam. Benim gibi düşünen erkeklerde çok umudunu kaybetme çıkar doğru biri karşına

0|0
    0|0
  • Bıraz sakın ol. Böyle düşünmek bir yere varılmaz. Sakince düşünderim, kötü bir olay ama yapabiliriz ki; için açıpta nasıl bir insan diye başamazsın.

0|0
    0|0
  • Aldatmadim. Sakin ol ayrıca.

0|0
    0|0
  • Hayır aldatılmadım

0|0
    0|0
  • eski sevgilime bir teşekkür etmem lazım :D bu ne la herks aldatmış aldatılmış :/

0|0
    0|0
  • Aldatildim. Cektim vurdum :(

0|0
    0|0
  • Hayirda nasil bir duygu ajaba

0|0
    0|0
  • Aldatıldım.

0|0
    0|0
  • ben az önce sordum, hiç aldatan çıkmadı cevap verenler arasında :)

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Aldatılmadım şükür

0|0
    0|0
  • Aldatılmak ne kelime ren geyiğine döndüm. 😒 İki yıllık ilişki sonrasında kilo aldığim için aldatildim.

0|0
    0|0
    • Allah yardımcın olsun kardeşim.. Benimkide 2 yıllıktı..

• Niye aldattı, aldattıgı kızı tanıyor muydun?

• Üstde bir erkeğe yazmışdım.. Ordan okuyabilirsin ismi "nokturn" 😔

• Yüreğime bir öküz oturdu resmen ama ben senin yerinde olsam ona ana avrat dümdüz söver nasıl rezil bir insan olduğunu ifşa eder birde güzel bir meydan dayağı çekerdim çünkü anca hafifletir

0|0
    0|0
    • Olsun yinede ben seviyemi düşürmiyim.. Yapan elbet bulur.. Ah almak tehlikeli bir şey o kızada ona da hakkımı helal etmiyorum. Ahiretde hesap keskin. Sabırla brkliyorjm o günü

• Yok hakkımı helal etmiyorum deme çünkü hesap yerinde birde onun bütün günahlarının hesabını verip senin yanına gelmesini helalleşmesini beklersin orda o kadar beklemeye değmez onun gibiler için en iyisi allaha havale et hem senlik bir durum olmaz hemde Rabbim senin ne kadar kırıldığını biliyor layiğiyle hesabını sorar nasıl olsa

• Allaha haval ediyorum ve şuanlık hakkımı helalde etmiyorum.. Doğru diyorsun ama içimde bir öfke var :/ ..

• Hayır aldatılmadım

0|0
    0|0
  • Aynenn bnde snın gbı duygular yasadm ama zamanla gecıyo atlacaksn sadece sabret

0|0
    0|0
Yükleniyor...