Kapat

Ciddiyetsiz, Laubali ve yalancılıkta 1 numara olan insanlar kalbi temiz kişiler ile sevgili olmasını nasıl yorumluyor?

Bu aralar biraz derin düşünüyorum, bazı şeyler çok saçma geliyor. İnsanları uyarmama rağmen hatalarını önleyemiyorum ve mutsuz oluyorum.

Mesela geçen bir kız arkadaşıma (tabi artık kız değil) sevgili olduğu çocuğun ona yaramıcağını başka birini bulmasını söyledim beni dinlemedi ve onunla sevgili oldu ve çocuk 2 ay içerisinde işi bitirmiş ve bırakmış.

Yani bilmiyorum ben bu zamana kadar hiç bir kıza öpmek felan dışında bu yönlü düşünmedim ama hep ya terk edildim ya da olmadı yapamadık, artık bende mi bir sorun var yoksa dünya gerçekten değişti mi ben çağdışın'da mı kaldım bilmiyorum her şey çok hızlı.

Kafamı kurcalayan sorular bunlar:
1- Evli bir adam ile, kız veya kadın neden sevgili olur?(Dünyada başka erkek mi kalmadı)
2- Neden insanlar uyarılmasına rağmen sonu olmayan yola girer?(yukarda arkaşımın olayı gibi).
3- Ve neden gerçek sevgiyi hak eden insanlar hep YALNIZ KALIR?

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saf kişiler karşısındakini tanımadan ilişkiye başlıyor ona hemen hayalindeki insanın karakterini yüklüyor. Kendini kandırıyor kısacası bu yüzden sonuç hep hüsran.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatın sen gelme ulan ayı deme şekli işte

0|1
    0|0
    • aynen bir bakışa aynen öyle.

• Çünkü insanlar aptal :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...