Sizce tecavüzcüler idam mı edilmeli işkence mi yapılmalı yoksa ömür boyu hapis mi yatmalılar?

Kadınlara, çocuklara, yaşlılara hatta erkeklere tecavüz eden mahlukların sonu sizce ne olmalı?

• İdam edilsinler. (giyotin, ip vs vs)
    58% (23)36% (16)46% (39)Oy Ver
  • İşkence yapılsın. (Her gün yavaş yavaş ölsün)
    32% (13)42% (19)38% (32)Oy Ver
  • Ömür boyu hapis yatsınlar.
    10% (4)22% (10)16% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
11|33

En İyi Erkek Görüşü

• Bir daha yapamayacak hale gelmesi için " kökten kesim " yapıldıktan sonra, yumuşakçaların tutulduğu bir hücreye bırakılmalı. Ve tv ekranında sabahtan akşama kadar Hayvan Belgeseli* açık olarak terkedilmeliler.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İşkenceli idam için yaratıcı bir çok fikrim var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Bizim ülkemizde ödüllendiriyorlar neredeyse adalet yok allahın şeriati demesini bilip tecavüzcülere prim vermeleri ayrı bir karaktersizlik geliyor bana açıkçası ben direk idam cezasından yanayım

1|0
    0|0
  • İslamda zina edene recm ( taşlayarak öldürme) vardır..

Tecavüz edeni düşünemiyorum bile..
    İdam edilmeli ya da hadım edilmeli..

#Vesselam

1|0
    0|0
    • Zina edene recm değil, tecavüz edene recm vardır. İki tarafından kendi rızası ile nikahsız ilişki yaşamalarının cezası 100 sopadır. Kur'an-ı Kerim'de yazar.

• Recm islam kaynaklı bir vuku değildir aksine kaynağı yahudilikten gelmedir.

• @dejavu2009 nerden geldiğini bilmiyorum.

Fakat, İslam'da uygulanmıştır..

• ömür boyu hapis yatsınlar. birde yanlarına zenci verelim erkeklerden hoşlanan. ömür boyunca çeksinler yaptıklarının acısını.

1|0
    0|0
  • yaşamaya hakları yok direk idam

1|0
    0|0
  • Hadım edilsinler bir süre öyle yaşamalarına izin verilsin. Sonra da telef edilsinler...

1|0
    0|0
  • Öldürün gitsin. Bir de başımıza işkence masrafı çıkarmayın. Ona ayıracağınız parayı daha iyi işlere harcayın.

1|0
    0|0
  • ömür boyu işkence yapılıp yaşlı iken ölmek üzere iken de idam edilmeli.

1|0
    0|0
  • İşkence iyi :/

1|0
    0|0
  • hadım

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • Bence işkence yapılsin. Hatta fizikselle kalmayıp, psikolojik işkence de yapılmali. Ölüm onlar için kurtuluş olur.

0|0
    0|0
  • şdama gerek yok aslında aletini kökten kesip birde ona tecavüz ettilermi : süper olur

1|0
    0|0
  • B dedim

1|0
    0|0
  • İşkence.

1|0
    0|0
  • işkence bence :D

1|0
    0|0
  • Net isgence

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Hadim edilsin

1|0
    0|0
  • Neden sorunun temeline inip sorunun kökünden kaldırılması için hiç bir çözüm aramayıp, sorunu sadece halının altına süpürmek? Ekmek çalan kişiyi hapse attığınız zaman sorunu çözmüş olmasınız, o kişiye ekmek alabilecek işi sağlamak, alın teriyle kendini emeğinin karşılığını almanın erdem olduğunu öğretmek çözümdür. Ayrıca, bu ülkede idam cezasını olduğu dönemlerde tek bir tane bile tecavüzcü idam edilmemiş, buna karşılık bir çok masum siyasal gerçekler ile idam edilmiştir.

0|0
    0|0
    • Bu konuyu nasıl kökten çözebiliriz. Tüm türkiyedeki her haneye psikolog hatta psikiyatrist sokup ilaçlı tedavi yapsan. Herkesi eğitime kazandırsan ne fayda? Sapık olan gene sapık. Öğretmenide yapıyor, hakimide, poliside, doktoruda

• İdamın çözüm olacağını düşünektense, (gerçek anlamda) eğitimin çözüm olmacağını düşünmek daha mantıklı benim için.

• Hiçbiri bir işe yaramıyoki. Adamı hadım etsen bile yaramıyor. Bu seferde intikamcı olup çıkarlar. Bence en mantıklısı eğitimdir.

0|0
    0|0
  • Ölene kadar mokoko cezası uygundur.

0|0
    0|0
  • suçu birazda kendinize arayin çiplak gezmeyin tahrik etmeyin. teçavüzçüleri savunmuyorum ama sizdede suç var

0|0
    0|0
    • Çocuklar ne yapsın? Yaşlılar? Zihinsel engelliler? Bedensel engelliler? Felçli insanlar? Hayvanlar? Onlarada mı kara çarşaf giydirelim. Her şeyi geçtim. Siz gözünüze sahip çıkın uçkurunuza sahip çıkın.

• Sayın @soran engeli basın böyle kafalara.. ağızlarına tıkayın laflarını ki daha fazla kirletmesinler ortalığı..

• Bakmayın o zaman gerikafalı sürüsü.

• Once suçu işlediği organından başlayarak her gün bir uzvu kesilsin. 6. Günün sonunda kan kaybından ölmezse boynuna ufak bir dokunuşla ebediyete uğurlansın...

0|0
    0|0
  • Görevim icabı bu insanlarla sürekli içli dışlıyım. Biz gerekeni yapıyoruz idama veya işkenceye gerek yok ;)

0|0
    0|0
  • Dalgayı kesip hapiste yatıracaksın çıkınca hapisten rahatsız etmesin kimseyi

0|0
    0|0
  • sayin bakanimiz demedimi bir kereden bir sey olmaz

0|0
    0|0
  • Hapis. Devlete isyan gibi büyük suçlar dışında bu suçların cezası ölüm olmamalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Devlete mi hükümete mi?

• Olur ben daha farklı şeyler düşünmüştüm.

• Var çok var ama diğerlerini yazmayayım şimdi.

• sinir sisteminin azına sıçacak ilaçlar verilmeli ölmek için yalvarmalı

0|0
    0|0
  • bu kadının yaptığı gibi

https://youtu.be/2OJBlrQeF3o

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• İşkence yapılmalı
    Hapis ve idam onlar için kurtuluş olur

1|1
    0|0
  • bence hepsi önce iskence cekmeli ama ölmeyecek kadar ölmek isteyipte ölememeli pislikler sonra da ölünceye kadar hapis ama öyle gir iceri yat degil hep iskence olsun o pislik serefsizlere hele o cocuklara tecavüz edenlere kazigi gö... sokmali.. daha bikac hafta önce 3 yasindaki oglan cocugunun bagirsaklari patlamisti...

Nefret ediyorum böylesine pislik insanlardan insan cocugunu bile babasina emanet edemez oldu..

1|0
    0|0
  • Hadım edilmeli

1|0
    0|0
  • Sadist birinin kurbani olsun isterdim.

1|0
    0|0
  • idam

0|0
    0|0
  • sürünmesi gereken insanları öldürmek çok saçma tabiki idam edilmesinler

0|0
    0|0
  • Bir an önce ölsünler derim ben. İşkence çekmeleri için bile yaşamasınlar. Aynı havayı solumayalım oyleleriyle

0|0
    0|0
  • Infaz

0|0
    0|0
  • İdammmm başka yolu yok bunlar bundan anlar

0|1
    0|0
  • İşkence yapılsın tabiki

1|0
    0|0
Yükleniyor...