Bakımsız olmak çok mu kötü bir şey? Niçin bu kadar dikkat çekiyor?

Evet, neden bakımsız olduğumuz icin dikkat çekiyoruz. Ayrıca neden bakımlı insanlar da dikkat çekiyor. Anlamıyorum çok garipsiniz. Bakımlı bir çok bayana bakmak varken "Aaa bu kız çok bakımsız duruyor." Gibisinden bakmak akıl kârı değil. Böyle düşünen yalnızca ben miyim?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bakımsızlık mide bulandırıco geliyor bana mesela, tırnakların saçların dişlerin bakımsız olması son derece iğrenç.

1|0
    0|0
    • Tabii ki , temizlikten değil benim kastım. Sadece makyaj yapmıyor, soluk bir yüzü dağınık saçları olan bir kişi. Uzaylı gibi neden bakılıyor ki?

• Hayır, yüz güzelliği -fizik güzelliği kastım. Kimse görünüşünü kendi seçmiyor ama yargılanıyor. Yapılan davranislar çok saçma geldi. Teşekkür ederim yorumunuz için.

• Tabi güzel olan kasılım gerinmemeli çirkin olanda isyan etmeli herkesi yaratan bir tanrı var bunu o öyle istemiş buna karşı gelemeyiz

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin yani insanlar garip onlardan uzak durmalıyiz onlardan kırımlı ve kacmaliyiz onlar tehlikeli hemde çok tehlikeliker

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Saçlar önemli 😉

1|0
    0|0
    • Saçlar değil yahu, yani bakımsız demek istediğim şu 0 makyaj ve sportif - salaş kıyafetler.

• Bence en güzeli benim için sadece sacı temiz olsun makyaja gerek yok salaş giyinen kızlarda ben en tatlısı

• saçının her teli aytı tarafa bakıyosa, pasaklı pasaklı geziyosan tabi dikkat çekersin

1|0
    0|0
    • Neden? Belki ben saçımı taramayi sevmiyorum.

• makyajsa makyaj yapmak zorunda değilsin tabiki, bu knuda insanları umursama

• @Boss18 Kimsenin iğrenmesi değil sorun. Siz mahlûkatlar ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Ayrıca sen çok dar görüşlü bir arkadassin fakat her kesimden insanı dinlemek güzeldir. Teşekkürler yorumun için , iyi akşamlar.

• çapulcu gibi gözküyorlar ondan

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...