Elinizden hiç bir şeyin gelmeyeceğini bildiğiniz durumlarda ne yaparsınız?

Herkesin hayatında benzer durumlar meydana gelebiliyo. bazı şeyler karşısında aciz birakabiliyo hayat insanı.. ben bugün bir arkadaşım hakkında kötü bir haber aldım ve onun için yapabileceğim hiç bişey yok. bazilari dua eder bazilari bir süre aglar falan filan. sen ne yapardin? ben bir kac kadeh biseyler icmeyi sectim..

Güncellemeler:
akıl istemedim.. böyle durumlarda ne yaparsınız onu soruyorum.. meraktan yani.. ben bu akşam dua etmeyi ya da ağlamayı değil dünyadaki tüm mutsuzlara kadeh kaldırmayı seçtim..

2|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• icmek birseyi cozseydi cok sorunlar ortadan yok olurdu.. bu sadece sorunlari ertelemek oluyor.. sen sorunlarinla yuzlesmen gerek.. ve Allah'a siginman gerek..

0|0
    0|0
    • iyi de sen soruyu yanlış anlamışsın.. bak bir daha oku.. yapabilecek hiç bişey yok yazıyo orda.. sorun var ve yapabilecek hiç bişey yok.. yapabilecek bişeyin olmadığı bir sorunun neyini ertelersinki?

• o zaman ölenle ölünmüyor derim sana..
      veya ölenle olana çare yok derim :)

sipa ne yaa hehe
      saka bir yana sabretmek en dogrusu..
      bu arada ölü içinde dua ederim :D

• :D allah kabul etsin kardaşçazım.. bana bişey demiceksin.. sen ne yaparsın onu sordum.. tamam aldım ben cevabımı.. en doğrusu.. bir yerde her şey sabıra ve inanca dayanır bana göre de.. teşekkür ederim :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...