Kendimi kötü hissediyorum :( ?

Sürekli soru sormak istiyorum bu konuda ama hić sormak nasip olmadı hiç arkadaşım yok reddedildim küfür yedim aşağılandım bir erkek sebep oldu hepsine telefon numaram pis siteye düştü ailemden ayriyım ve kendimi çok kötü hissediyorum ve cirkin hissediyorum napabilirim kendimi iyi hissetmek için?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce telefon numaranı değiştir ardından takıldıgın ortamları. Yeni etkinliklere katıl, Losev ve tegev gibi gönüllü yerlere de katılarak arkadaş edinebilirsin. O erkeği sil ve yeni bir hayat başlat kendine, kitap okumak da güzel bir çare veya a4 kağıtları ile dertlesebilirsin. Geçeceğine inan sadece. Yanlış erkek seçmişsin en başından, bir dahakine doğru kişiyi seç en azından

0|0
    0|0
    • Başına gelenler bunlarla sınırlı olsa iyi kendimi onun yüzünden ucube gibi görüyorum :(

• Takip ettim

• Orda mısınız

En İyi Kız Görüşü

• Senin başına gelende pişmiş tavuğun başına gelmemiş

0|0
    0|0
    • Yurtta adım cıktı kimseylede cıkmadim su zamana kadar bir onunla bulusmamistik bile :(

• S. et insanları unutulur zamanla

• Yapılanı unutamiyorum ona hiç bir şey yapmadım bile

Erkekler Ne Diyor 4

• Go home yankee. İstenmiyorsun işte. Hesabınıda kapat git buradan.

0|0
    0|0
    • Anlamadim

• Sen daha cirkinsin ama

• Olabilir ama ben istenen çirkinlerdenim. Çirkin kralım ben.

• Bu Nasıl hikaye ya kendimi dolmuşta 200 lira vermişimde üstü gelmemiş gibi üzgün hissettim :) :D :P

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun. Pek kayda alma bence. Olduğu kadar olmadığı kader. De

0|0
    0|0
  • Benimde kimsem yok evde tekim canım sıkılıyor ne yapsam zevk alamıyorum tadı tuzu yok hiç bir şeyin..

0|0
    0|0
    • Evde mi teksin ailen yaninda ama

• Allâh sıkıntısı olan herkesin yar ve yardımcısı olsun

• Amin ama beni daha çok sevsin inşallah Allahım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...