Kapat

Biri bana açıklasın çok merak ediyorum neden metrobuslerde kart basma şeysi var içinde?

Açıklayın bakalım bunu da açıklayın amacı nedir o kart basma şeysinin?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Geceleri metrobüsün turnikelerinde güvenlik durmuyor (bazı duraklarda) bu durumda ve turnikelerin bozulduğu durumlarda otobüsün içindeki aletler kullanılmakta. Sanırım geceleri hiç binmediniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• ona şoförler basıyor o yüzden var :)

1|0
    0|0
  • 5 yıldır satış elemanlığı yapıyorum 200 milyarlık ürünler sattık mağazada ama bu kart olayı kadar büyük bir tezgah daha önce görmedik duymadık, gördükçe sinir oluyorum hazmedemiyorum resmen, içinde her türlü dolandırıcılık var. senin paranı peşin olarak alıyor devlet adeta.. 15 günlük otobüs paranı alıyor mesela senin kartına bu tl'ler yükleniyor kart'ın kayboldu diyelim paralarda içinde gidiyor, ya da şöyle kartın içinde TL bittiyse yolda kaldın diyelim doldurma istasyonunu bulana kadar geziyorsun.

1|0
    0|0
  • Beleş binmeyin diye.

1|0
    0|0
  • Şey işte boşver

1|0
    0|0
  • Turnikeler bazi istasyonlarda tamamlanmadan metrobusler calismaya baslamisti. O zamanlar o istasyonlardan binerken basiyorduk.

1|0
    0|0
  • İlkte o sistem kullanılacaktı sonradan orta kapı ve arka kapı girişleri olacağından gişeler yapılmıştır oda kalsın ne zararı olabilir denmiştir ne biçim soru yav 😂😂

1|0
    0|0
  • Hic Bise Anlamadım. Bedavamı Binmek Istiyosun.

1|0
    0|0
    • Ya metrobusun içinde var otobüslerde olandan. Binmeden basıyoruz içinde niye var ki

• Ya Metrobusun Duragına Inerken Basmıyomusun . Bidaha metrobustemi Basıyosun

• kart basma şeysi derken?

1|0
    0|0
  • her kart bastığında adnan hocanın kediciklerine selam yolluyosun

1|0
    0|0
  • şöförlerde basıyor ona

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...