Kızlar neden tipsiz erkekleri tercih eder?

Sokağa çıkıyorum piyasada ne kadar tipsiz erkek varsa bütün kızlar onların yanında yapışmışlar sanki nedir bu kadar çeken ya ben ki kafam zehir gibi iki dil biliyorum dünyanın farklı yerlerinden bir sürü kız arkadaşım var hepsi yabancı ama dediğim gibi sokakta nerde salaş nerde eli yüzü bozuk adam varsa bütün kızlar onların yanında nedir bu işin sırrı tamam öyle ahım şahım bir tipim yok ama normal biriyim işte , ikincisi sorum kızlara siz herkese şans veriyor musunuz yoksa yukarda yazdığım gibi mi yapıyorsunuz

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Nedne biliyormusun çünkü tipi olanın %95 egosu tavan olur. Herşeyin en iyisi ben bilirim ben yaparım ben ederim ben eylerim. Tipi düzgün olduğu için çevresi geniştir kız arkadaşları doludur havası vardır vs. Tipi daha az düzgün olan genelde öyle değildir ve bu durumda tip ikinci plana geçiyor herşeyi bilmenin o derece sosyalleşmenin işe yaramadığını görüyoruz.

0|0
    0|0
    • sonsuza kadar bekar kalacağımı anladım

• Egondan vazgeçip çevrenin küçüktür isen sorun çözülür

• egom yokki abi mesela çok akıllıca espriler aklıma geliyor bir kızı gülmekten kırdığım oldu ama şu bir hayli diye bir klip var ya cuk oturuyo sanki bana oradaki adam gibiyim çevre yok zaten az yani

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevimsiz tabir olacak ama her malın alıcısı vardır. Tip görecelidir, tipsiz dediklerinin etrafındakilerde aynı tarzdadır.

0|1
    0|0
    • kötü manada demedim benim de tipim yok zaten eli yüzü düzgün , ağzında küfür eksik olmayan tipleri kastettim biraz

• Anladım o tarzdan hoşlanan insanlarda zaten o şekildedir demek istedim

• belki güven verdikleri içindir

0|0
    0|0
  • Kaslı kimse ona gidiyoruz işte.

0|0
    0|0
    • illa kaslı mı olması gerekiyor başka özellik aramıyor musunuz? mesela sizden hoşlandığını falan söylese terslermisiniz direk

• Kişilikte önemli tabii ki ama kaslı olması cinsel olarak kendine çekiyor. İri göğüslü bir kızın seni etkilemesi gibi.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...