Ne yaparsam olmuyor eskisi gibi ne yapmamı önerirsiniz?

Bu şarkıyı dinlediğim zamanlarda aklıma gelir. severim birlikte okuyabilirsiniz.
Bu soruyu yazmamın nedeni belkide bir cevap arayışı. ben şuanda yalnız kendi halinde birisiyim. Lisedeyim ama ergence şeyleri aşalı birkaç sene oldu bu yüzden küçümsemenizi istemiyorum. yaş olarak da birkaç hafta önce 18e girdim. Arkadaşlar bulunduğum yere arkadaş çevre vs. alışamadım. 12 yaşında babamın işi yüzünden tayin durumu olmuştu. onlar için iyi birşeydi büyük bir şehirden daha küçük kendi halinde sıkıcı küçük bir şehre geçiş ve maaş olarak da daha fazla alıcaklardı. ama düşünmedikleri ve belkide en önemli bir şey vardı. BEN. beni düşünmemişlerdi ben doğduğumdan beri aynı şehirdeydim. Arkadaşlarım dostlarım çevrem sosyal akt eğitim aklınıza gelebilecek herşeyim ordaydı. ve gerçekten herşeye sahiptim. aklınıza çok zengin olduğumuz gelmesin durumumuz normaldi belki bir tık fazla o kadar. yinede ben iyi bir çevreye iyi arkadaşlara kardeşlerime herşeye sahip olmayı herşeye sahip olmak görüyordum. sanırım bu birinin zoruna fazla gitti ve bunları yaşadım bilmiyorum anladınız heralde (: . Herneyse herşeyi bıraktım zorla istemeden 6. sınıfın sonunda haziran sonu gibi okullar kapandıktan sadece birkaç gün sonra ya da hafta tam olarak hatırlamıyorum 6 sene geçti aradan arkadaşlarıma veda bile edemedim hoşçakal kendine iyi bak bile diyemedim. Arkadaşlar bu çok koyuyor. bunları ilk başlarda taşındığımızda düşünmüyordum ama şimdi hergün düşünüyorum ve sakın bana düşünme bunları demeyin. bu yazıyı bunun için yazmıyorum. Bu kodumu şehrinde yaşadığım çok fazla şey var. belkide benim sınavım budur. komik çünkü son zamanlarda inancım bile azaldı. Allah ı sevmemeye başladım ama uzaklaşamıyorum. sadece sevmiyorum bana yaşattıkları için. Yaşadıklarımdan birkaçı ; (Güncellemeye yazıcam ) *

Güncellemeler:
Buraya geldiğimden çok kısa bir süre sonra çok tipsizleştim ağır tabirle çirkinleştim. o yaşlarda çok öenmlidir bu şeyler hele yeni geldiğiniz bir yerde. çevre ark. hep öyle tanıdı insanlar yüzüme acıyarak bakıyordu kızlar dalga geçiyordu çıkma t. bile edemedim 1 kere ettim ondada red yedim tabikide. ondan sonra babam ayırmaya gittiği kavga uzayınca gittiği karakolda oros... pu çocuğu bir polis tarafından yanlışlıkla! vuruldu çenesinden. yaşaması bir mucizeymiş gerçekten öyle. çok şey var be çok
Arkadaşlar dostlar kendimde değilim artık psikolojik olarak da başka her şeyde çöktüm. belki bunların hiçbiri yaşanmasaydı eski şehrimde kalsaydım hiç taşınmasaydım bunları hiç yaşamasaydım ( 2 olay değil 2 olay + sonsuz olay)
belki şu an eskisi gibi kendim olabilirdim ama artık ben. ben değilim.

bilmiyorum sadece yaşıyorum işte bunu okuyan varsada sağolsun.

Kendinize iyi bakın. Çünkü ben beceremedim.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Akışına bırak

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum senin yaşadığın sorunun birazını bende yaşıyorum bir kısmını diğer kısmı ise farklı yönden yaşıyorum bu yaşadığın olaydab bende yaaşadım üzerine daha farklı şeylerde yaşadım seni anlayaabiliyorum şu an ben savaşıyoırum kardeşim eski ben olabilmek için birşeyler arıyorum hala mücadelem devam ediyor sonuna kadar da savaşıcam son gücüme kadar sende böyle yap yalnız bile olsak bunu yapmak zorundayız buda bizim sınavımız...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...