Arkanızdan konuştuğunu öğrendiğiniz insanlarla her şeye rağmen "dost" kalabilir misiniz?

Arkanızdan konuştuğunu öğrendiğiniz insanlarla herşeye rağmen "dost" kalabilir misiniz?
Böyle bir iyi niyetli huylarınız var mı?
Ne düşünüyorsunuz?

2|1

En İyi Erkek Görüşü

• İyi niyetle mallık farklı şeyler
    Arkamdan konuşan kim olursa olsun affetmem çok sağlam kalp kırarım lafımı söyler ilişkimi keserim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu iyi niyetlilik olamaz ki, enayilik olur ancak. Hatta altında çıkar ve art niyet bile ararım böyle bir durum karşısında, çünkü bir insan bu kadar kör olamaz-olmamalı.

Kalamam elbet, insan nasıl güvenilir ki bir daha? Ne malum bir daha arkandan konuşmayacağı? Yüzüne gülüp arkandan kuyu kazmayacağı? Tek kalmaktan korkan korkaklar susar ve konuşmaya sohbete devam eder ancak, kişiliksizlik diyoruz buna da.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• arkamdan konustugum insanla arama bir mesafe koyarim ve onunla dost olmam ona verdigim butun imtiyazlari ondan alirim

0|0
    0|0
  • soğurum uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Arkadan konuşana "dost" değil, "hain" denir..
    Hainle dost kalmak ise kişinin kendisine ihanettir..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • İftira atmışsa konuşmam.

0|0
    0|0

• Aldırma söylenenlere: Varsın, görenler seni bir ot sansın. Sen gül ol da, uğruna ötmeyen bülbül utansın. »

mevlana..

0|0
    0|0
  • Konuşmayan var mı? Eğer varsa ayakta alkışlarım. Ama yoksa da yapıcak birşey yok her zaman yaptığımızı yapar yani İnsana özgü olan birbirini yeme ve tüketme işlemini uygularız.

0|0
    0|0
  • dost kalmam sadece arkadaşlık ederim

0|0
    0|0
  • Keriz değilim tekrar konuşayım , o tip insanlarla.

0|0
    0|0
  • Kalamam

0|0
    0|0
  • kalmıyorum

0|0
    0|0
  • Öyle şey yok.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle hayır

0|0
    0|0
  • Hic kalmam

0|0
    0|0
  • Arkandan konuşuyorsa ilk baştan beri dostun olmamıştır, yani dolayısıyla dost kalma diye de birşey olamaz. Babam hep söyler herkesle iyi olan Ada'mdan korkacaksın.

0|0
    0|0
  • Düşman derim

0|0
    0|0
  • Dostlarim arkamdan konusmazki

0|0
    0|0
  • kim kimin arkasından konuşmuyor.. ben diyen zaten yalan söyler

0|0
    0|0
  • arkamdan konuşanın arkasına geçerim anladın sen onu :)

0|0
    0|0
  • Niyet önemli hacıt

0|0
    0|0
  • evet bir çok insan birbiri arkasında konuşuyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 18

• Arkadaşlık bağımıza bağlı. Eğer çok değer verdiğim bir insansa ona bir şans veririm. Aksi taktirde silerim onu :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Arkamdan söylediği şeyi olduğu gibi yüzüne söylerim ve uzaklaşırım yanından.

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Arkasından konuşmaya başlarm bende sonra ben bunu söyledm sende benim arkamdan konuşuomuş çok güzel dostuz diyip tekmeyi basarm

0|0
    0|0
  • Kalamam. Ihanet sadece aldatmak değildir

0|0
    0|0
  • Nein kalamam

0|0
    0|0
  • Öyle insanlar var ben sadece araya mesafe koyuyorum mecburi olursm konusuyorm merhaba merhaba o kadar fazlasına gerek yok. Dusmanligimi hak eden kişiler deği

0|0
    0|0
  • Hayır, sadece merhabalaşırım. Sahtekar insanlara tahammülüm yok...

0|0
    0|0
  • dostlarım böyle bir şey yapmadı ama arkadaşlarım yaptı şimdi köpek kadar değerleri yok

0|0
    0|0
  • Hayır kalamadım

0|0
    0|0
  • kalmam ben salak mıyım dost dediğin arkandan konuşmaz

0|0
    0|0
  • Hayır kalamam.

0|0
    0|0
  • Asla kalamam

0|0
    0|0
  • Evet kalıyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • İyi niyetli olduğumuz için yine de dost oluruz ama kazık yiyince aklımız başımıza gelir.

0|0
    0|0
  • Hayır kalmam

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
Yükleniyor...