Türkiye cahil bir ülkemi sence?

çoğunluğa göre düşününce evet cahil.
hiçbir konuda bilgi sahibi olmayan ve bilmedi konu hakkında yorum yapabilen insanlarla dolu.
geçen gün 2 kişiye boyunu sordum yani çok basit bir soru 180 dedi diğeride 175 bu kişiler benden kısaydı test amaçlı sordum. daha boyunu ölçemeyen bir insan yani düşün.
mesela biz müslümanız diyen çok fazla. ama namaz kılan 1 kişi yok içlerinde.
tesettürlü kızlar topuz şal yapıyor tesettürün kelime anlamı feminist olmadan giyinmektir.
ben moda tasarımı okuycam bu sene üniye gidicem. bir kadını feminist olmadanda giyindirebilirsin. ama ne diyeceğimi şaşırıyorum çünkü kız soruyor bana olmuşmu diye ama dapdar heryeri belli filan yani değişik.
Atatürk hakkında ileri geri konuşurlar. iftirayı atanda bilmemneyin hocaefendisidir.
adam bana atatürk ingiliz adamı osmanlıyı batırmak için ingilizlerin tuttuğu adam diyor.
sonra şu zamanında doğuda isyan çıkarıp ülkeyi karıştıran teröristleri astıran kişilere hoca diyorlar.
işte o hocaları astırdı o filan? ee? atatürk ingiliz adamı olsa neden bir hocayı astırsın?
düşünme kapasitesi şu : ''bizim dinimiz olsun ama dini istediğimiz gibi kullanalım, cennete girelim o yeter tecavüz önemli değil bir sefer olabilir.''

Güncellemeler:
teröristleri astıran kişi atatürk yani pardon orası yanlış olmuş

1|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 22

Yükleniyor...