Duygularımla oynuyor bu kişiyi nasıl hayatımdan çıkartabilirim?

Okulda birinden hoşlanmaya başlamıştım sonra sevgilisi olduğunu öğrendikten sonra arama mesafe koydum ama bu kişi benimle arkadaş olmaya çalıştı ilk tanıştığımız zamanlarda. Sevgilisi başka bir şehirde olduğundan kızı çok rahat kandırıyor. Benimle arkadaş kalan kişi bu sene çok değişti. Bana sürekli gülüm bebeğim diyor. Sinemaya yemek yemeğe davet ediyor. Sevgilim olmadığını biliyor. Beni kıskanmaya başladı biri benimle buluşmak istemişti. Buluşacağımı bildiğinden bana sinirlenmeye başladı. Telefonda biriyle mesajlaşsam kiminle mesajlaştığımı öğrenmek istiyor. Trip atıyor. Sevgilisinden ayrıldı sonra başka bir kızla çıktı 3 gün sonra ayrıldı tekrar eski sevgilisine döndü. Ayrıldığı kişiyi takip etmemi istiyormuş. Okulda bana sürekli beni seviyorsun ama söylemiyorsun diyip duruyor. Beni istiyormusun, seni ben alcam gibisinden laflar ediyor. Sevgilisi olan kuzenime bile bu kızı bana ayarlasana diyip duruyor. Bende onu azarladım. Yanımdayken şu kız güzel mi diyip soruyor. Geçenin geç saatinden uykumdan uyandırıp kendi çıkarları için arayıp benden yardım istiyor. Kendisi bir işte çalışıyor. Beni de o işe sokmaya çalışıyor istemiyorum diyorum ama pes etmiyor. Seni yanımda istiyorum diyor. Okuldaki arkadaşlarımda ikimizin sevgili olmamızı istiyorlar onlara durumu anlatıyorum ama beni anlamıyorlar. Sevgilisi benim onunla takılmam konusunda sıkıntı yapmadığını söylüyormuş bunu bana söylüyor. Hyr insan sevdiği insanın başka kızla gezmesine nasıl izin verir. Bu yıl okulum bitecek. bir daha ne onu göreceğim ne de bana ulaşmasını engelleyeceğim. İyi kalpli ve birinin kalbini kıramıyorum diye beni salak yerine koymaya çalışıyor. Aramızın bozulması için çok şey yapıyorum ama her türlü kendini affettirmeye çalışıyor. Ne yaparsan onunla aram bozulur?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• uzak dur umursama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Unut onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...