HIRSIZ DAMGASI YEDİM, AİLEMİN DE HABERİ YOK, YARDİM?

Benim bir arkadaşım var. Ben de o gün onlara gitmiştim. Baya yakın arkadaşım olur kendisi. O gün onlara üst komşuları da gelmişti. 2 tane küçük kızı var. Bir tanesi beş yaşında. Mutfakta yemek yiyorduk. Benim de telefonum şarjdaydi salonda. Habire mesaj gelince içeri girip baktım mesaja. Sonra komşularının da çantası yerdeydi dağınıktı. Ben de dağınık gordugum şeyi toplarim. Cüzdanı yerdeydi ve açıktı. Bende küçük kızı alıp açmasın kaybetmesin diye cüzdanın fermuarini kapatıp cantaya koydum. Ertesi gün arkadaşımı arayıp senin arkadaşın bizim 300 lirayı çalmış para yerinde yok kocam polise gidip cuzdanda parmak izi baktıracak dedi. Kadının yanına gidip konuştum. aldıysan söyle gitmesin polise filan dedi. Tanıdık polisler var bizim dedi. Yoksa kocam peşini bırakmaz bu işin dedi. Almadım hatta kendim gideyim polise diye bağırdım. Normalde bugün için karakola gidecektim. Ama kimse aramadı. Sizce göz dağı mı verdi yoksa gerçekten cüzdanı götürdüler mi? İşin kötü tarafı da cuzdanda parmak izim var, çünkü cüzdanı kapatıp koydum yerine. Ne yapcam?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• pardon da senin salaklığın yani sanane elalemin çantasından cüzdanından iyi olmuş bidaha kimsenn bişeyine dokunmazsın

1|1
    0|0
    • İşte benim salaklığım aynen iyilik yapalım dedik hırsız olduk

• Bilmiyorum ama benim de dayım polis acaba arayıp ona mı durumu anlatsam, ama ya haber vermemişlerse polise. O zaman kendi kuyumu kendim kazıcam

• bekle bakalım biraz daha

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne yapacafini bilmem ama Allah kolaylik versin

0|0
    0|0
  • Sana ait olmayan şeye niye dokunuyorsun sanane milletin çantasndan , umarım basın belaya girmez kuzu

0|0
    0|0
    • Parmak izin çıkarsa tazminat davası acıcam diyor. Ailem de yurtdışında. Ve aynen umarım kötü birşey olmaz

• Ama ya gitmemislerse polise o zaman kendi kuyumu kazıcam dünden beri hastanelerde surunuyorum, sakinleştirici ile.

• Iste kendini ikilemde bırakrsan daha kötü olur sen git elinden geleni yap gerisi onlara kalır en azndan ikilemde kalmycksn

Yükleniyor...