Evlendiğin insan ailenle arana mesafe koymanı istese ne tepki verirsin?

Evlendiğin insan ailenle arana mesafe koymanı istese ne tepki verirsin?

Evleneceğin insan ailenden haz etmiyor ve seninde belli bir mesafe koymanı istese ne yapardın?

2|1
28|34

En İyi Erkek Görüşü

• " Ailene mesafe " den sonrasını okumadım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Koyarım mesafeyi.

1|0
    0|0
  • evet mesafe koyarım da sevdiğimi sandım insana.. o kim ki aileme mesafe koymamı istiyor.. dünyada sadece 1 tane mi kız var..

1|0
    0|0
  • Ailemi evliliğine karıştırmam amaaa eşim aileme hiç karışamaz. Benim ailem gelinine hiç kötü davranmayacak hatta el üstünde tutacak insanlardır eğer eşim ailemi sevmezse sorun ailemde değil eşimdedir. Ha sevmek zorunda değiller birbirlerini ama benim ailem ile ilişkime karışamaz karışacak olursa da karışamazsın der geçerim😄

1|0
    0|0
  • Benim evleneceğim insan bu kadar küçük işlerle uğraşmaz '' asil '' olur.

1|0
    0|0
  • Öyle biri ile evleneceğimi sanmam zira kendini belli eder zaten iş ciddiye binince. Hadi diyelim oldu öyle bir hata ve bana bu şekilde bir tepkiyle geldi, bir kadın düşüncesiyle "annesini bırakan beni de bırakır " olayını anlayamayacak kadar düşünme yoksunuysa bişey diyemem tabi. Böyle bir durumda tercih seçeneği bile olamaz. Beni bu yaşa getirmiş insanları belki uğruna canımı verecek kadar cok da sevsem hayatıma yeni girmiş birine değişmem. Zaten dediğim gibi bir erkek sevdiği kadını ailesine tercih ediyorsa orada bir problem vardır ayrılık yakındır. Çünkü her erkek ilk annesine aşık olur ilk ona güvenir ilk onu sever bir kadın olarak. Onu bırakan insanın diğer kadınları bırakmayacağına dair bir garanti yoktur.

1|0
    0|0
  • Evlenmem

1|0
    0|0
  • yürek yemesi lazım..

1|0
    0|0
  • öyle bişey söyleyenin aklından şüphe ederim

1|0
    0|0
  • Bunu isteyebilmesi için çok büyük şeyler yaşanmış olmalı ve eşimi haklı görüyosam bu konuda zaten o istemeden mesafe koymuş olurum... Aynı durum tam tersi içinde geçerli...

1|0
    0|0
  • Niye ki 😕

1|0
    0|0
    • Aileni sevmiyor =/

• Ailemi sevmiyor beni seviyor öylemi beni kim yetiştirdi peki ben güzelim iyim hoşum ailem kötü çirkin öylemi demekki benide sevmemiş amaç farkli bunu benden istegen biri benimle birlikte olamaz

• agzinin payini alir.

1|0
    0|0
  • Böyle bşrşey olmaz inşallah.

1|0
    0|0
  • o mesafede bırakırım onu !!!

1|0
    0|0
  • Orta parmak

1|0
    0|0
  • Öyle saçmalık mı olur? Evleneceğim insan aileye değer vermeli aile onun için önemli olmalı.

1|0
    0|0
  • kızarım sonucta aile beni o kadar büyültmüşler hakları var

1|0
    0|0
  • koymam derimmm

1|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey

1|0
    0|0
  • babamdan 1 metre uzakta otururum en fazla koyacam mesafe bu diyede söylerim ama annemin dizinin dibinden ayrılmam

1|0
    0|0
  • ailemden haz etmesinin nedeni ne bunu söylemen lazımki haklı ya da haksız diyebilelim

1|0
    0|0
  • sıkıntı yok :D !

2|0
    0|0
  • Bas tekmeyi benden söylemesi. bir gün bir aksilik olurda ayrılırsan ailenin yüzüne nasl bakacan mantıklı ol

1|0
    0|0
  • Önce sebebini bilmek isterim..

1|0
    0|0
  • Ona mesafe koyarım yinede ailemle arama mesafe felan koymam..

1|0
    0|0
  • teklifinin ikimiz içinde geçerli olacağını hatırlatırdım.

1|0
    0|0
  • Hadi canim evine derim

1|0
    0|0
  • Sebebine göre değişir.

1|0
    0|0
  • Oyle bir dunya yok

1|0
    0|0
  • Evlenilecek biri çok bulunur ama aile bulunmaz öyle kabul etmem kendi bilir

1|0
    0|0
  • Anne baba geri gelmez.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 27

• Onunla arama mesafe koyarım o kim oluyormuş da benden ailemi silmemi istiyor ondan 100 tane bulurum ailemden bulamam

1|0
    0|0
  • Onla arama mesafe koyardım. Ailemi sevmek zorunda değil. Onlarla muhatap da olmayabilir ama bana karışamaz bu konuda.

1|0
    0|0
  • aileme mesafe koycama sana koyarım derim olurmu öyle şey beni bu yaşa kadar büyüten kötü hasta olduğumda yanımda olan iyi anlarımı ve başarı destekleyip mutluluğumu paylaşan herkesten çok seven ailem var elin oğlu için ailemi satamam :)) Ailemi kabullenenle evlenirim

1|0
    0|0
  • Oldu canım başkaaa derim

1|0
    0|0
  • Yapamaz böyle bişey

1|0
    0|0
  • koymam tabiki öyle saçma şey mi olur niye mesafe koyuyomusum

1|0
    0|0
  • Empati ile yaklaşmasını isterim zira kendisi ailesinden vazgeçemez. Ve benim de ailemden vazgeçmemi bekleyemez.
    O mesafeyi koymam saygı duyması gerektiğini anlatırım.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kapı orda onu mu dinlicem

1|0
    0|0
  • Geçerli sebebi varsa olabilir

1|0
    0|0
  • İnşallah öyle biri olmaz nerden bilebiliriz ki eşi yüzünden dışarı bile çıkamayan arkadaşım var zor bir durum evliliği kötü yönde etkiler bence

1|0
    0|0
  • Ben aralarini düzeltirim 😊 dedirtmem

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi bir de ona teklif eder, senden önce ailem vardı derim. Asabımı bozmasın.

1|0
    0|0
  • öyle bir adamla evlenmem

1|0
    0|0
  • Yol veririm

1|0
    0|0
  • Tabi olur, kocamla arama mesafeyi koyarım bunu istemiş benden..

1|0
    0|0
  • Kendi ailesiyle arasına mesafe koysun ama bana bunu söyleme cürretinda bulunamaz...

1|0
    0|0
  • Aynısını ona yapar ailenden hiçbir kimseyle görüşmeni istemiyorum derim o bunu kabul ederse o zaman düşünürüm ki kabul edecek bir insan olduğunu sanmıyorum

1|0
    0|0
  • öyle bişey mümkün değil.

1|0
    0|0
  • Hahaha o kendine bir mesafe koysun once.

1|0
    0|0
  • Ona koyarım mesafe

1|0
    0|0
  • bu olmaz. Aile ile araya mesafe koyulmaz. Evine önem vermeyip ailenden çıkmamazlıkta olmaz

1|0
    0|0
  • Önce he filan derim
    Evlenince bildiğimi yaparm

1|0
    0|0
  • Elimi sallasam senden ellisi çıkar, aileyi nerden bulacağım derim.

1|0
    0|0
  • yoohhh yaaaa

1|0
    0|0
  • evlenmem evlenmem vallahi evlenmem :D

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...